שתף קטע נבחר

דודו טופז שוחרר מאשפוז - השמירה עליו תתוגבר

באבו-כביר יועבר טופז לתא שבו ישהה לבד, תחת פיקוח צמוד 24 שעות ביממה. זאת, מחשש שינסה להתאבד שוב

הבדרן והשחקן דודו טופז שוחרר בצהריים (יום ו') מבית החולים וולפסון בחולון, שם אושפז לאחר שניסה להתאבד בתא המעצר באבו-כביר. טופז הובל בניידת למרחב ירקון של המשטרה, שם תמשך חקירתו. לאחר מכן הוא יוחזר לאבו-כביר.

  

פרשת טופז מסתעפת: חשד שהפעיל חוקר פרטי

 

סגנית מנהל בית החולים מסרה עם אשפוזו כי טופז הזריק לעצמו מנה של 300 יחידות אינסולין, הגבוהה פי 5 מהמינון היומי שלו. "מנה כזו עלולה להוביל לפגיעה מוחית בלתי הפיכה עד כדי מצב של מוות", הסבירה.


בפנים חתומות, בדרך לחקירה (צילום: ירון ברנר)

 

בבית המעצר ישהה טופז בתנאים השונים מאלה שבהם היה טרם ניסיון ההתאבדות. בשב"ס הוחלט כי יש לדרג את טופז בדרגה הנקראת "רמה א'" מבחינת סיכון אובדני.

 

טופז ישהה מעתה לבדו בתא מעצר, בו מותקנת מצלמה שתעקוב אחר מעשיו במשך 24 שעות ביממה. כל תנועותיו יצולמו, וסוהר במשמרת יצפה בשידורים על-מנת לוודא שהוא אינו מנסה שוב לשים קץ לחייו.

 

בנוסף, ביקורי הסוהרים באגף וקציני המשמרת בתאו יהיו תכופים מהרגיל.העובדות הסוציאליות של בית המעצר יבקרו אף הן בתאו של טופז, ישוחחו עמו, וינסו לסייע לו במידת האפשר.

 

טופז נעצר בחשד כי שילם לבריונים על-מנת שיתקפו בכירים בעולם התקשורת, בהם שירה מרגלית מרשת ואבי ניר מקשת, חשדות בהם הודה. אתמול התברר כי תכנן לפגוע גם בארז טל, אברי גלעד וצביקה הדר. זאת, באמצעות מידע שקיבל לכאורה מחברת חקירות פרטית

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים