שתף קטע נבחר

מנכ"ל "קשת" הוכה בגינה בצפון תל-אביב

צעירים חמושים באלות היכו את מנכ"ל זכיינית ערוץ 2, אבי ניר, בעת שטייל עם כלבו בסמוך לבית בצפון תל-אביב. הוא טופל ופונה לבית החולים איכילוב. ניר לא ידע לספר מדוע הותקף

מנכ"ל זכיינית ערוץ 2 "קשת", אבי ניר בן 47, הוכה הערב (יום ב') בידי שני צעירים עם אלות בעת שטייל עם כלבו ברחוב קהילת סופיה בצפון תל-אביב. נסיבות התקיפה טרם ברורות בשלב זה. ב"קשת" אישרו כי ניר הותקף, אך סרבו להרחיב בעניין.

 

מחקירה ראשונית של התקרית עולה כי שני התוקפים שאלו את מנכ"ל קשת שטייל ליד ביתו: "אתה אבי ניר?", וכשהשיב בחיוב, שלפו מקלות עץ והיכו אותו. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר.


מקום התקיפה (צילום: ירון ברנר)

 

האירוע התגלה למשטרה, כאשר סמוך לשעה 20:00 התקבל דיווח על אדם שהוכה בגינה ציבורית. שוטרי סיור שהגיעו למקום הבחינו בניר כשהוא פצוע בפניו מעל עינו ובידו.

 

אחת מעדות הראייה סיפרה לשוטרים שעברה ברחוב ושמעה צעקות של גבר מתוך הגינה הציבורית, וראתה את הכלב שלו בורח מהגינה הציבורית לבד. היא שאלה בקול "מי שם?", ואז נמלטו שני התוקפים.

 

כעבור זמן קצר יצא אבי ניר מאותו אזור חשוך, כשפניו שותתים דם. מספר אזרחים התגודדו סביבו ושאלו מה קרה, ואז סיפר להם את אשר התרחש. הם הזעיקו את המשטרה ואת מד"א. אחד מהאנשים שעברו ברחוב הכניס את ניר לביתו, עד שחובש של מד"א הגיע למקום, טיפל בו והעבירו לבית החולים. ניר לא ידע לומר מה הסיבה לתקיפה. 

 

מבית החולים איכילוב נמסר כי מנכ"ל "קשת" הגיע לחדר המיון, שם עבר בדיקות ראשוניות. הוא בהכרה מלאה, חבול בפניו ובחלקי גופו.

 

במשטרת תל-אביב צפון החלו לחקור את נסיבות התקיפה האלימה. בהמשך הערב יישלח לבית החולים חוקר שצפוי לגבות מניר עדות, כדי לבדוק האם ועם מי הוא נקלע לסכסוך לאחרונה.

 

זכיינית ערוץ 2 "קשת", שאותה מנהל ניר, אחראית על מספר להיטי טלוויזיה כמו "האח הגדול", "כוכב נולד" ו"ארץ נהדרת". אחת ההערכות היא שניר הותקף בגלל תחקיר באחת מתוכניות "קשת".  

 

בהכנת הידיעה השתתפו מירב קריסטל ויעל לוי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבי ניר
הגן הציבורי שבו הותקף אבי ניר
צילום: ירון ברנר
מומלצים