שתף קטע נבחר

תקיפת אנשי התקשורת: דודו טופז נעצר ונחקר

הבדרן דודו טופז נעצר בביתו בתל-אביב. הוא חשוד במעורבות בתקיפת אנשי התקשורת שירה מרגלית ואבי ניר וסוכן השחקנים בועז בן ציון. בידי המשטרה כנראה פלט שיחות המצביע על התקשרויות בינו לאחד העצורים הנוספים. בווידאו: תיעוד מעצרו

הבדרן דודו טופז חשוד במעורבות בתקיפת בכירי עולם התקשורת: המשטרה הגיעה בצהריים (יום א') לבית הבדרן וכוכב הטלוויזיה דודו טופז בשכונת אפקה בצפון תל-אביב ועצרה אותו לחקירה. הוא חשוד בפרשת תקיפת אנשי התקשורת - מנכ"ל "קשת" אבי ניר, סמנכ"לית "רשת" שירה מרגלית וסוכן השחקנים בועז בן-ציון.  

 

 

ככל הנראה, בידי המשטרה פלט שיחות המצביע על התקשרות בין טופז לבין אחד משלושת העצורים הנוספים בפרשה. טופז מכחיש. כשהגיעו למקום השוטרים, נשאל טופז על-ידי העיתונאים: "מה יש לך להגיד", והשיב קצרות: "שיוכיחו. כל מה שיש לי להגיד - אגיד במשטרה". 

 

בעקבות המעצר, מסרה אחותה של שירה מרגלית, נויה בוטון, תגובה קצרה מטעם המשפחה: "המשטרה עושה עבודה מצוינת, ואנחנו רוצים לתת לה להמשיך את עבודתה בשקט".

 

בית משפט השלום בתל-אביב הסיר את צו איסור הפרסום שהוצא בעניין תקיפתה של שירה מרגלית, והשאיר על כנו, עד להחלטה אחרת, את איסור פרסום תמונותיהם של שני החשודים שמעצרם הוארך בחמישה ימים - סלימאן חיאדרה ואיימן זבידאת, מאבטחים במקצועם.

 

בהודעת המשטרה נאמר בהתייחס לטופז כי "חוקרי ובלשי מרחב ירקון עצרו חשוד רביעי, תושב תל-אביב בן 62, בחשד למעורבות בתקיפה". הוא יובא ככל הנראה ביממה הקרובה בפני שופט לדיון בהארכת מעצרו. החשוד השלישי, שיובא כנראה מחר להארכת מעצרו, הוא שכן של טופז העובד גם הוא כמאבטח, בעיקר באילת.

 

אתמול הותר לפרסם חלקית את פרטי הפרשה, והבוקר הודיעה המשטרה כי בידיה שלושה חשודים בתקיפת אישי תקשורת. בדיוני הארכת המעצר שנערכו הבוקר לשניים מהם, סלימאן חיאדרה ואיימן זבידאת, אמר נציג המשטרה כי מדובר בהתארגנות עבריינית לתקיפת אנשי תקשורת, וכי העצורים הם "דרג מבצע שפעל בשליחות אחרים". הפרשה זכתה לכינוי "דג ברשת". המשטרה תבצע מסדרי זיהוי לחשודים בפרשה, מלבד טופז - החשוד בהזמנת התקיפה.

 

בדיון בהארכת מעצרו של חיאדרה אמר בא כוח המשטרה, מפקח קובי גטניו: "אנחנו חושדים שהחשוד שבפנינו והחשוד השני קשרו קשר ביחד, וביצעו מספר מקרים של תקיפות נגד אנשי תקשורת". לאחר מכן, בדיון בהארכת מעצרו של זבידאת, הוסיף כי "ממה שאוכל להגיד, הקבוצה הזאת היתה הדרג המבצע שפעל בשליחות של אחרים". 


החוקרים עוזבים את המקום (צילום: עופר עמרם)

 

"עוד מעט יגידו שרצחתי את ארלוזרוב"

בשבוע שעבר שטף את המדינה גל שמועות, כאילו טופז מעורב באופן כלשהו בפרשת תקיפת אישי התקשורת הבכירים. בין היתר נטען, כי לטופז אינטרסים שונים לפגוע באישים אלה - בניר משום שהוריד בעבר את תוכניתו, במרגלית משום שסירבה לקבל הצעות לתוכנית חדשה שלו, ושל סוכנו לשעבר בן ציון - משום שהוא מסוכסך עמו.

 

טופז מיהר להתראיין ולהכחיש כל קשר לפרשה. אני שלחתי אנשים להרביץ?", תהה בראיון ל"ידיעות אחרונות". "זה פשוט מטורף. אולי יגידו עוד מעט שרצחתי את ארלוזרוב". למרות ההכחשות, מיהר טופז לשכור את שירותיו של עו"ד ציון אמיר.

 

גם כשדווח אתמול על מעצר שני החשודים, אמר טופז שוב כי "אני לא יודע מה רוצים ממני, ולמה בכלל מקשרים את זה בתקשורת אלי. עד עכשיו כתבו עלי 10,000 מילה ולא קיבלתי טלפון אחד מהמשטרה".

 

בהכנת הידיעה השתתף דניאל אדלסון
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו טופז נלקח למעצר
צילום: עופר עמרם
דודו טופז נלקח למעצר
צילום: עופר עמרם
צילום: דודו אזולאי
טופז במרחב ירקון
צילום: דודו אזולאי
מומלצים