שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: jupiter
  פתיתי רשת: לא עוקפים את השוטרת
  סיבוב נוסף באתרים ההזויים ברשת, והפעם: שוטרת עצבנית במיוחד, הגדרה מילונית ל"נפיחה", עובדות מפתיעות על העולם וחיילים שרוצים דברים מפתיעים

  פתית ישראלי: לא לעקוף!

  את הסרטון המדהים הזה, שמתאר מבצע אכיפה משטרתי הזוי במיוחד, צילם בחור בשם ישראל ברדוגו (לא מדובר בצלם המקצועי ישראל ברדוגו, שהתפלא שיש עוד מישהו שחולק את שמו).

   

  תקשיבו טוב טוב לדברי השוטרת שה"פיוזים" נדלקים לה ברגע שמישהו מעז לעקוף אותה באישון ליל בנתיבי איילון. נשאלת השאלה: מה היתה משימתה של השוטרת שכה התעקשה לאיים על נהגים?

   

  פתית מסריח: ע"ע פלוץ

  הרבה מבקשים קישורים על פלוצים. סליחה, נפיחות. ובכן, אין על ויקיפדיה, שלא רק שתלמד אותנו את כל הנושא בהרבה – אלא גם תוסיף לעניין פרשנות יהודית כשרה.

   

  ההלכה היהודית אוסרת על אדם ללמוד ולהתפלל בקרבת אדם שהפיח, בפרט אם הלומד והמתפלל הוא המפיח. כך פוסק הרמב"ם לגבי קריאת שמע ולימוד תורה (משנה תורה, הלכות קריית שמע ג, יב-יד): "ריח רע שיש לו עיקר -מרחיק ממנו ארבע אמות וקורא, אם פסק הריח; ואם לא פסק, מרחיק עד מקום שפוסק. ושאין לו עיקר, כגון מי שיצא ממנו רוח מלמטה - מרחיק עד מקום שתכלה הרוח, וקורא... וכן הקורא שיצאת ממנו רוח מלמטה - יפסיק עד שתכלה באשה, וחוזר לקריאתו. וכן בדברי תורה. יצאת רוח מחברו- אף על פי שמפסיק לה קריית שמע, אינו מפסיק לה דברי תורה".

   

  בנוסף אף תוקנה אמירה מיוחדת לאדם המפיח באמצע תפילתו. כך כותב הרמב"ם (משנה תורה, הלכות תפילה ד, יא-

  יב).

   

  פתית קולנועי: הידעת?

  כדי ללמוד משהו על עובדות החיים, מומלץ מאוד גם להורים וגם לילדים להיכנס לסרטון הנפלא הבא ששלח לנו יונתן גורין.

   

  אחרי חמש הדקות שיקחו לכם כדי לצלוח את הקליפ, התאים האפורים שלכם יתמלאו במידע נהדר (אם כי לא כל כך שימושי), שיוכל למגנט את הסובבים אתכם ולהשאיר אותם פעורי פה.

   

  פתית צבאי: כל הכבוד לצה"ל

  ולקינוח, הסרטון המושקע, ההזוי, והכה נפלא הזה – חיילי צה"ל בשטחים רוצים מכם בטוסיק, בהפקה ש-MTV יכולים רק להתקנא בה!

   

  מצאתם אתרים הזויים? אתם מוזמנים לשלוח לנו אותם בדואר האלקטרוני !

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים