שתף קטע נבחר

הנסיך הארי שבור לב: רוצה לחזור לחברתו לשעבר

זה לא את, זה אני: הנסיך הארי "נואש" לחזור לחברתו לשעבר, צ'לסי דיווי. כך דיווח הבוקר (יום ב') הצהובון הבריטי "הסאן". הצהובון דיווח כי הנסיך רב המעללים בן ה-24 אמר לידיד קרוב: "איבדתי את הדבר הטוב ביותר שאי פעם קרה לי, ועכשיו אני משלם את המחיר".

 

גורמים בארמון מסרו לכתב העיתון כי אתמול בערב סיים הנסיך קשר קצר מועד נוסף - הפעם עם מגישת רשת הטלוויזיה "סקאיי" קרוליין פלאק. מקורביה של המגישה הנעזבת סיפרו כי הסיבה להפסקת הקשר היתה לא אחרת מאשר ה"אקסית המיתולוגית" של הארי - שעל הפרידה ממנה אחרי חמש שנים, בינואר האחרון, טרם התגבר. בשיחת הפרידה, אמר הנסיך לקרוליין בת ה-29 כי היא לעולם לא תצליח להחליף את צ'לסי, שאותה כינה "אהבת חיי האמיתית הראשונה".

 

לעיתון נודע כי מוקדם יותר החודש ניסה הנסיך ליצור קשר עם מכר בדרום אפריקה, שם מתגוררת צ'לסי בת ה-23, בניסיון לשכנע את האהובה לשוב אליו. אחד ממכריהם סיפר לעיתון: "נראה שהארי מדוכא מאוד מהפרידה. הוא לוקח את זה קשה מאוד". לטענת המכר, הארי אמר לו כי הוא איבד "את הדבר הטוב ביותר" שאי פעם היה לו - בתקווה שהמסר יגיע לצ'לסי, וזו תשקול לחזור אליו. "הוא אומר שלא יוכל לחיות בלעדיה. ברור שהוא לא התגבר על הפרידה", סיכם המכר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משלם את המחיר? הנסיך הארי
צילום: AP
הנסיך וצ'לסי דיווי לפני הפרידה
צילום: איי פי
מומלצים