שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מנכ"ל ערוץ 24 יחוייב לעזוב את תפקידו

  מועצת הכבלים והלוויין תחייב את צביקה ליבליך להתפטר בשל ניגוד עניינים הנובע מתפקידו המקביל ב"קשת". במועצה אף זועמים על עודף נוכחות של "כוכב נולד" בשידורי הערוץ

  טלטלה ראשונה בערוץ המוזיקה. המועצה לשידורי כבלים ולוויין קבעה כי הערוץ חייב להפריד בין פעילותו העסקית ופעילותו המקצועית, וכתוצאה מכך מאלצת את מנכ"ל הערוץ, צביקה ליבליך, לפרוש מתפקידו בשל חשש לניגוד עניינים הנובע מתפקידו המקביל בזכיינית ערוץ 2 "קשת". יחד עם זאת, ניתן ל"קשת" זמן נוסף למציאת מנכ"ל חדש לערוץ 24.


  הפגנת היוצרים על גג האולפן השקוף. "כוכב נולד" היא תוכנית לייף סטייל?

   

  במכתב שנשלח מהמועצה לזכיינית נכתב כי בעל הרישיון ("קשת") מחויב להעביר לאישור המועצה כל בקשה לשבץ בלוח השידורים תכנים של הזכיינית. בהתייחס לשידורי הקיץ הקרוב קבעה המועצה כי תכנים הקשורים לתכנית "כוכב נולד" לא ישודרו יותר מ-3 שעות ביממה, וכי על "קשת" להעביר למועצה את לוח השידורים לחודש הבא לאישור.

   

  ל-ynet נודע כי במועצה זועמים על "קשת" בעקבות התחושה שנוצרה, לפיה ערוץ 24 מקדם את תוכניות הזכיינית בערוץ 2. המועצה הודיעה לזכיינית כי ניתן לשדר תוכניות "לייף סטייל" שאינן עוסקות במישרין במוזיקה כל עוד זמן שידורן אינו עולה על חמישה אחוזים מלוח השידורים. 

   

  "לשמור על הערוץ כערוץ מוזיקה"

  יו"ר המועצה ניצן חן אמר: "המועצה רואה לנגד עיניה את הצלחתו של הערוץ הייעודי למוזיקה ישראלית וים תיכונית.

  יחד עם זאת, אין להקל ראש בקיום הוראות הרישיון הן מבחינת הפרדה בין פעילות מערכת התוכן לפעילויות אחרות ומניעת ניגוד עניינים, הן מבחינת שמירה על ערוץ מוזיקה שייתן ביטוי לאמנים, יוצרים ויצירה מקורית בתחומים ובסגנונות שונים, ולא יהפוך לערוץ של 'קשת' והן מבחינת עמידת הערוץ בהחזר חובות עבר".

   

  מ"מימד" מבעלי ערוץ 24 נמסר בתגובה להחלטת המועצה: "החלטת מועצת הכבלים והלוויין תמוהה לאור הצלחת הערוץ. מאז כניסתה של 'קשת' בכלל ושל צביקה ליבליך כמנכ"ל בפרט, הערוץ נמצא במגמת עלייה הן ברמת המודעות הציבורית, הן מבחינת ההשקעה בתוכן והן אל מול יוצרי המוסיקה הישראלית. על ההחלטה אנו למדים מפרסומה בתקשורת, על פניו ישנם דברים שאינם עולים בקנה אחד עם טובת הערוץ ויכולת ההישרדות שלו ואנו נבחן אותה בהתאם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ליבליך. 24 שעות של "כוכב נולד"?
  צילום: יניב אדרי
  לאתר ההטבות
  מומלצים