שתף קטע נבחר

צעיר מאשקלון נרצח במהלך שוד בקוסטה ריקה

שודדים נכנסו לחדרו של איתי שכטר אליאס וירו בו למוות, לעיני אחיו. אביו החורג סיפר ל-ynet: "איימו עליהם באקדח, הם מסרו את כל הכסף ואחר-כך ירו לעברם"

איתי שכטר אליאס בן 26 מאשקלון נרצח היום (ב') בקוסטה-ריקה במהלך שוד. אחיו, שלא נפגע, היה עד ראייה למעשה. ממשרד החוץ נמסר כי שגרירות ישראל בסן חוזה מטפלת בפרשה, וכי הודעה נמסרה למשפחתו של הנרצח.

 

הנרצח ואחיו הצעיר עדי יצאו לפני כמה חודשים לטיול בקוסטה-ריקה. אביו החורג של איתי סיפר ל-ynet: "אנו עדיין לא יודעים כלום ומעדיפים לחכות להודעה של גורם מוסמך. הבן השני התקשר אלינו וסיפר לנו שהיה שוד, אימו עליהם באקדח, הם מסרו את כל הכסף שהיה ברשותם ואחר כך ירו לעברם. השודדים נמלטו מהמקום. הבן התקשר אלינו מיד אחרי האירוע וסיפר ממש בתמצית מה קרה. הוא עדיין כולו מבולבל וכואב".

 

דודו של איתי הוסיף: "ב-3:00 לפנות בוקר דפקה בחורה על דלת החדר שלהם בבית המלון. הם פתחו את הדלת ואז השודדים נכנסו ובאיומי אקדח שדדו אותם. בשלב מסוים הנרצח ככל נראה עשה תנועה שהלחיצה את השודדים והם ירו בו. עד שפינו אותו עבר זמן רב".

 

בני המשפחה סיפרו כי שני האחים השתחררו משירותם הצבאי לא מזמן, ושהם שירתו כקצינים. איתי שירת ביחידת המחשבים, ממר"ם.

 

מיד עם היוודע דבר האסון הגיעו לבית המשפחה באשקלון קרובי משפחה.

אחת מקרובות המשפחה סיפרה: "אנו עדיין מנסים לברר מה ממש קרה שם, לא קיבלנו הודעה מסודרת. מדובר באירוע קשה מאוד".

 

מדובר בישראלי השני שנרצח השנה במדינה. בחודש פברואר נרצח בקוסטה ריקה ארנו (פייפר) זית, איש עסקים ישראלי שהתגורר במקום במסעדה שבבעלותו בכפר הרמוסה שלחופי האוקיינוס השקט. לא היו עדים לירי הקטלני, שלטענת הקהילה היהודית באזור בוצע על-רקע חיסול חשבונות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: צפריר אביוב
איתי אליאס. נרצח במהלך שוד
צילום רפרודוקציה: צפריר אביוב
מומלצים