שתף קטע נבחר

רייפמן נדרש להעביר את מניות אמבלייז

השופטת ורדה אלשייך נענתה לבקשת המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז, והורתה לרייפמן להעביר לידי ארז את מניותיו בחברה באופן מיידי

בשורות לא טובות למייסד אמבלייז, אלי רייפמן. השופטת ורדה אלשייך נעתרה לבקשת עו"ד איתן ארז, שמונה למנהל המיוחד לנכסי אלי רייפמן, והורתה לרייפמן להעביר לידי המנהל המיוחד את מניותיו בחברת אמבלייז באופן מיידי.

 

 

ארז טען בבקשה שהגיש אתמול לבית המשפט המחוזי בתל-אביב כי "במהלך התקופה מאז החל הליך הכינוס, פנה המנהל המיוחד פעם אחר פעם לרייפמן בדרישה להעביר את כל המניות על שמו (דהיינו על שמו של המנהל המיוחד), שכן מדובר בנכס של החייב, אשר נוכח קיומו של צו כינוס הנכסים מוקנה למנהל המיוחד".

 

"בהקשר זה יודגש כי כל עוד לא הועברה הבעלות במניות ע"ש המנהל המיוחד, קיימת אפשרות תיאורטית (וייתכן אף מעשית) כי החייב יבריח את המניות", נטען בבקשה.

 

עוד טען ארז כי "למען הסדר הטוב יצוין כי החייב אמנם חזר וטען בפני המנהל המיוחד ובפני בית המשפט כי הוא לא יעשה כל פעולה במניות הללו, ואף העביר לידי המנהל המיוחד רשימת שמות וכתובות של הנומיניז המחזיקים לדבריו בחלק ממניותיו, אולם נכון לרגע זה, למנהל המיוחד אין שום ראיה ממשית ומוחשית על קיומן של המניות עליהן הצהיר החייב".

 

בית המשפט קבע בהחלטתו: "משנקלע החייב (רייפמן) להליכי כינוס מוקנים כל נכסיו למנהל המיוחד".

 

עו"ד דורון אפיק, בא כוח רייפמן מסר בתגובה: "לא קיבלנו כל החלטה עדיין. לאחר שנקבל את ההחלטה, נבחן אותה ונגיב בהתאם".

 

עו"ד איתן ארז , המנהל המיוחד של רייפמן מסר בתגובה להחלטה: "במידה והמניות יועברו ארצה ניתן יהיה להכניס לקופה 30 מיליון דולר שיחולקו לנושים לפי סדרי העדיפויות. אם רייפמן לא יעביר המניות היום, יינקט מחר הליך מתאים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים