שתף קטע נבחר
בריאות נוסח סרדיניה
טלי רוזין, עורכת הבריאות של לאשה והנטורופת אופיר פוגל, מביאים מסרדיניה את סודותיהם של אנשים מאושרים ובריאים בני מאה. בואו לראות איך גם אתם יכולים

המסע של מגזין לאשה בעקבות הבריאות החל לפני מספר חודשים אי שם באחת העיירות הציוריות באי סרדיניה שבאיטליה. במקום לחקור את מקורות המחלות בתקווה לגלות את הסוד לאריכות ימים,  החליטו עורכת מדור הבריאות טלי רוזין ושותפה למסע הנטורופת אופיר פוגל, לפנות היישר למקורות הבריאות האותנטיים ביותר: אוכלוסיי מאריכי החיים בסרדיניה, כולם בני 100 ומעלה, בריאים לחלוטין, צלולים, פעילים ומאושרים אשר חיים בקהילה קטנה באי סרדיניה. ערכנו בשבילכם צילומים בלעדיים מהמסע המופלא שלהם בסרדיניה, מסע שמסביר איך שמחה, תזונה ואושר גורמים לאריכות חיים.  

בימוי והפקה: הילה מירו; צילום: טלי רוזין ורועי גזית; עריכה: שלומי בלבול

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

מסתבר שלגנטיקה יש משקל של 20 אחוזים בלבד במכלול הגורמים החשובים שמאפשרים להגיע לגיל 100 בריאים ושמחים. רוזין ופוגל טוענים שאהבה עצמית חשובה לא פחות. כן, כן, במקום לקחת כדורים ללחץ דם פשוט תתאמנו בכל יום בלהיות חשובים לעצמכם. תמיכה חברתית וחיי קהילה גם הם משחקים תפקיד חשוב אצל כל מאריכי החיים וזאת כמובן לצד תזונה נכונה ואוויר צלול כיין.


אופיר פוגל, סאלבטורה בן ה 102 וטלי רוזין. אהבה במקום כדורי לחץ דם

בסדרת הדגל של לאשה "100 שנים לבריאות" שמתפרסמת מדי שבוע בעיתון, משתתפים בין השאר גנטיקאי שעורך את המחקר הגדול באירופה על אריכות חיים, רופא מקומי מסרדיניה המטפל ב- 11 בני מאה ומעלה, אנתרופולוגית, גבן מקומי וכמובן ה- 11 מאריכי חיים בריאים ומאושרים המגלים כיצד הם מצליחים לשמור על מערכת הבריאות תקינה עד גיל 100.

לפני יומיים, הצגנו בפניכם את פירמידת המזון החדשה שתאריך את חייכם. רוצים לדעת מה לאכול כדי להיות בריאים ומאושרים? בואו לקרוא את כל הכתבות במסגרת פרוייקט 100 שנים של בריאות

  


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
סאלבטורה בן ה 102. רגע לפני הקפיצה לאחור
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
אופיר פוגל עם חברה חדשה. עד 120
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
יוגורט תוצרת בית. לבריאות!
צילום: רועי גזית וטלי רוזן
בואו לבקר בעמוד הפרוייקט
לאשה בפייסבוק
מומלצים