שתף קטע נבחר

עומרי כספי: "מתגעגע לחומוס הישראלי"

הפורוורד הישראלי ממשיך למשוך תשומת לב בניו יורק, כשכעת גם הטיימס ערך ראיון מקיף עמו: "אני מבין את האחריות הרבה שמוטלת עלי". דן שמיר סיפר עליו: "כספי לא מפחד מכלום"

עומרי כספי ממשיך למשוך תשומת לב, לא רק בסקרמנטו או בחוף המערבי של ארצות הברית, אלא גם בניו יורק הרחוקה. לאחר שהתראיין ל'ניו יורק פוסט' לפני מספר ימים, אמש (ש') פורסם ראיון מקיף עם הפורוורד הישראלי ב'ניו יורק טיימס'.

 

 

הווארד בק, כתב העיתון, פתח בכך שלכספי, יותר מהכל חסר בארה"ב החומוס הישראלי: "אין לכם כאן חומוס, זה הכי חסר לי. ניסיתי את מה שיש לכם פה, זה כל מה שאני מוכן להגיד על החומוס המקומי. אני אביא איתי קצת מישראל, תטעמו ותבינו".


כספי, במדי הקינגס. אחריות רבה (צילום: Gary Arakaki)

 

כנשאל, קצת יותר ברצינות, על ההתרגשות סביבו, גם בארץ וגם בסקרמנטו, אמר כספי: "אני חושב שכל העיניים ותשומת הלב בישראל מופנים לעברי כעת. יש ממני ציפיות רבות, והקהילה היהודית בארה"ב מאוד נרגשת, כך שאני רואה בכך אחריות רבה".

 

כספי סיפר כי השאיפה שלו היא להפוך להדו טורקוגלו הישראלי: "כילד, אהדתי ב-NBA את הבולס ומייקל ג'ורדן, אך לא היה לי אף ישראלי לשאוף אליו בליגה הטובה בעולם. היום, כשאני כבר שם, לילדים בישראל יש למה לשאוף. אבל אני משתדל לא לחשוב על דברים כאלה אלא רק על כדורסל".

 

מאמן בני השרון, דן שמיר סיפר לטיימס על ההתרגשות שהיתה בארץ כשכספי נבחר בדראפט: "היו חגיגות גדולות בישראל. שנים רבות חיכו פה לנציג הראשון בליגה הטובה בעולם, כשסוף סוף זה קרה, זה עשה הרבה רעש בארץ". על כספי עצמו אמר שמיר: "הוא לא מפחד מכלום. כשהוא היה על הפרקט, דברים טובים קורים מכבי".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים