שתף קטע נבחר

H&M תגיע לקניונים בחיפה, נתניה, פ"ת ורחובות

החנויות של רשת האופנה ייפתחו בגרנד קניון בחיפה, בקניון אבנת בפתח תקווה, בקניון השרון בנתניה ובקניון רחובות ב-2011, והן יתווספו לחנוות בעזריאלי ומלחה שייפתחו ב-2010

קניוני עזריאלי ומלחה לא לבד. רשת האופנה השוודית H&M חתמה על הסכם גם עם חברת קניוני ישראל על פתיחת ארבע חנויות של הרשת בחיפה, פתח תקווה נתניה ורחובות.

 

החנויות ימוקמו בגרנד קניון בחיפה, קניון אבנת בפתח תקווה, קניון השרון בנתניה ובקניון רחובות, והן ישתרעו על שטח של  1,200 ל-1,800 מ"ר. החנות בחיפה תפתח באביב 2010 ויתר שלוש החנויות במהלך 2011.

 

H&M הודיעה היום (א') על פתיחת חנויות ראשונות גם בקניון עזריאלי בתל אביב ובקנין מלחה בירושלים, על חשבון בתי הקולנוע של גלובוס בקניונים אלה, שייסגרו. חנויות אלה עתידות להיפתח בפסח 2010, כחצי שנה לאחר פינוי בתי הקולנוע שיתרחש ב-20 באוקטובר. בעזריאלי, החנות תחלוש על שטח של 2,000 מטר בקומה השנייה, ואילו בקניון מלחה החנות תוקם על שטח של 1,700 מטר בקומת הכניסה לחניון.

 

ההסכמים נחתמו באמצעות מאץ' ריטייל בע"מ, השותף והזכיין של H&M בישראל. ככל הנראה, החנויות בארבעת הקניונים הנוספים לא ייפתחו במקום בתי קולנוע של גלובוס.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים