שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "כוכב נולד": מגיל 16 ומעלה?

  מתמודד העונה השביעית של "כוכב נולד", עומר אדם המוצג בתוכנית כבן יותר מ-16, התגלה כבן 15, גיל בו אסורה ההשתתפות. "קשת": "נבדוק אמיתות הפרטים שעומר העביר"

  גילו של המתמודד עומר אדם, שהגיע לשביעייה הסופית של נבחרת "כוכב נולד" הוא 15 וחצי. זאת, בניגוד להצגתו בתוכנית, כבן 16 וחצי. בכך הופר לכאורה תקנון ההשתתפות בתוכנית, שקובע כי גיל המתמודדים בה לא יהיה פחות מ-16. את הפרטים חשף לראשונה הבלוגר עומרי חיון.

   

  על פי הפקת התוכנית, "עומר בן ה-16 וחצי הגיע אלינו ממושב משמר השבעה והיום הוא תלמיד בבית הספר אנקורי. עומר מספר שסבא שלו הוא האדם שהכי השפיע על חייו".

   

  אדם התקבל לתוכנית ללא שהציג תעודת זהות בשלב האודישנים, זאת למרות שעל כל מתמודד המגיע להיבחן להציג תעודת זהות בה הוא מוכיח שהוא בן יותר מ-16, וכמו כן תמונות פספורט ושיר אודישנים. עם זאת, אדם השתתף כאחד מילדי הפקת החנוכה "שיר נולד" ב-2005 ("יוכלמן-אשר הפקות") בה התבצע שיתוף פעולה עם חברת "טדי הפקות", מפיקת "כוכב נולד", כך שסביר יהיה להניח כי מישהו בהפקה ידע על גילו של אדם.

   

  אגב, את "שיר נולד" הנחה צביקה הדר, ובין המשתתפים כילדי המופע לצד אדם, היו חן אהרוני ("כוכב נולד 5") וגם אלחי רפואה ורוני דלומי, משתתפי העונה הנוכחית. באם אכן יתגלה כי גילו האמיתי של אדם הוא פחות מ-16 וההפקה אכן לא ידעה זאת עד לפרסום הידיעה בעניין, עלול להסתיים חלקו בתוכנית.

   

  גורם בכיר בהפקת התוכנית אמר ל-ynet: "ב'כוכב נולד' לא ידעו שאדם הוא בן פחות מ-16". לדבריו, בשלב האודישנים הוא הצהיר כי כבר מלאו לו 16 שנים. "עומר ומשפחתו חתמו על הסכם עם הפקת התוכנית לפיו הם מאשרים את השתתפותו, וכמו כן הם תומכים בו באופן מלא ומגיעים לכל אחת מהתוכניות כקהל".

   

  מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "אנחנו בודקים את אמיתות הפרטים שהעבירו עומר ובני משפחתו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדם. בן כמה אתה, ילד?
  צילום: רונן אקרמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים