שתף קטע נבחר

ביהמ"ש הוציא צו הקפאת הליכים לאירית

השופטת ורדה אלשייך קיבלה את בקשת הרשת והקפיאה את ההליכים נגדה עד ה-30 באוגוסט. אתמול הגישה אירית תגובה לבית המשפט, ממנה עולה כי נמצא מימון להפעלתה בזמן ההקפאה

בית המשפט המחוזי בת"א קיבל היום (ג') את בקשת רשת האופנה אירית ליין, והקפיא את ההליכים המשפטיים כנגדה עד ה-30 באוגוסט. בכך קיבלה השופטת ורדה אלשייך את בקשת הרשת, שיוצגה על ידי עו"ד עמית לדרמן. השופטת מינתה כנאמן לרשת את רו"ח אהרון זוהר.

 

 

אתמול הגישה אירית תגובה לבית המשפט המחוזי בת"א, ממנה עולה כי הרשת מצאה גורמים שיעמידו לה מימון בתקופת הקפאת ההליכים. מתגובת הרשת עולה כי הגורמים שהתחייבו להעמיד לאירית מימון בתקופת ההקפאה הם: הארי מותגים (250 אלף שקל), שגם הודיעה כי בכוונתה להגיש הצעה לרכישת הרשת; המשביר לצרכן (500 אלף שקל); בנק לאומי (200 אלף שקל); ושני זכיינים של הרשת (100 אלף שקל).

 

עוד ציינה החברה אתמול כי לעניין תשלום לעובדים עבור עבודתם בתקופת ההקפאה, נלקח בחשבון שמחצית משכורת אוגוסט תשולם לעובדים באמצע חודש אוגוסט, ולא ב-10 לספטמבר, המועד הרגיל לתשלום המשכורות בחברה, וזאת על מנת להקל על העובדים. 

 

במקביל, הגישו אתמול 50 עובדים של אירית בקשה לבית המשפט למנות בת"א למנות את עו"ד ארז חבר ממשרד עמית פולק מטלון למפרק זמני של הרשת. הבקשה הוגשה, בין השאר, בעקבות אי הבעת הסכמה מצד החברה לתשלום שכר עבודה לחודש יולי. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים