שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "עירם של האנשים הקטנים" בדרך ללונדון

  ההצגה של אנסמבל הרצליה המבוססת על סיפורי שלום עליכם, בבימויה של אופירה הניג, הזומנה להופיע במרכז הברביקן בלונדון במאי 2010

  ההצגה "עירם של האנשים הקטנים" של אנסמבל הרצליה הוזמנה להופיע במרכז הברביקן היוקרתי בלונדון, והיא תציג ככל הנראה במחצית השניה של חודש מאי 2010. ההצגה, המבוססת על סיפורים קצרים מאת שלום עליכם שהופיעו תחת אותו שם ספר, הועלתה לראשונה בתיאטרון החאן ב-2004, והופיעה בין היתר גם בניו-יורק ובפולין. בנוסף, השנה חוגגים ברחבי העולם 150 שנה להולדת שלום עליכם.

   

  ההצגה של אנסמבל הרצליה היא למעשה פיתוח והמשך של אותה הצגה, שהנושא החוצה אותה הוא מושג האנטישמיות והדימוי היהודי בעיני העולם. כמו כן, היא מתעסקת בזיכרון והשיכחה של תרבות "העיירה היהודית", עם ההומור השלום עלייכמי המוכר.

   

  במאית ההצגה היא אופירה הניג, ומשתתפים בה נמרוד ברגמן, יורם יוספסברג , אודליה סגל-מיכאל, אורי רביץ, סילביה דרורי, אורנה כץ, יואב הייט, איצ'ו אביטל ונעמי פרומוביץ-פנקס. זו לא פעם ראשונה שהצגה של הניג מגיע לברביקן. גם ההצגה "בטווח יריקה", שהועלתה לראשונה במסגרת התיאטרונטו, הציגה שם לפני כשנה. גם ההצגות "אורלנדו"  ו"איפיגניה באוליס" הופיעו בחו"ל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום עליכם מגיע ללונדון
  צילום: ז'ראר אלון
  לאתר ההטבות
  מומלצים