שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אצל רוב הנשים, גמירה וחדירה לא הולכות ביחד
  כבחורה בעלת ניסיון, אני מתפלאת שהגבר לא יודע שאני לא גומרת מחדירה. אין מה לעשות וזו עובדה: רוב הנשים ייהנו יותר ממין ידני או אוראלי מאשר ממין קונבנציונאלי. מונולוג מהוואגינה

  יש הטוענים שנשים חיות בסרט, מושפעות יותר מדי מפנטזיות שמוכרים להן מיום היוולדם. זה בהחלט יכול להיות, ואכן כך אצל חלקנו. אבל גם אצל גברים יש השפעה חזקה מעולם הקולנוע. אולי אצלם ההשפעה נובעת מסרטים קצת פחות איכותיים או רומנטיים, ובכל זאת אין ספק שהיא שותלת להם בראש רעיונות ויזואליים לגבי סקס, אורגזמות נשיות, אקט הגמירה, ובייחוד איך הוא אמור להיראות.

   

  משום מה בכל הסרטים הבחורה והבחור גומרים ביחד, בשאגה גדולה וסימולטנית, ומקנחים בצניחה מרוצה ומסופקת למיטה, זה לצד זה. מישהו שם החליט שככה אמורים אנשים לגמור, ושאם זה לא נראה ונשמע ככה, אתם עושים משהו לא בסדר.

   

  הסצינה הזאת, שזכורה לכולנו מאינספור סרטים, היא הרסנית, הרסנית אני אומרת לכם! היא נכנסה לכולנו לתת מודע ואל בין הסדינים והרסה לנשים את היכולת ליהנות מהאורגזמה שלנו, חופשיות מאשמה ומאגו. שכן לרוב הנשים, ברוב המקרים, אם האורגזמה הגדולה מגיעה, הסצינה הזאת לא התקיימה. כי מה לעשות, אצל רובנו, גמירה וחדירה לא הולכות ביחד.

   

  כבחורה בעלת ניסיון לא מבוטל, אני מלאת פליאה ואכזבה שוב ושוב, כשגבר, וגם יהיה זה הגבר המשכיל, המנוסה והבוגר ביותר, מגלה שאני לא גומרת מחדירה. אין מה לעשות, זו עובדה, רוב הנשים ייהנו יותר ממין אוראלי או מפעילות ידנית מכוונת היטב, מאשר ממין קונבנציונאלי. יש כמה בנות מזל ויחידות סגולה שמצליחות לגמור מחדירה, אבל הרוב המכריע לא. לכן קשה לי להבין מדוע גברים מופתעים ומאוכזבים מהגילוי הזה בכל פעם מחדש.

   

  האכזבה הזאת היא מצד אחד מטופשת ומראה על בורות מסוימת, ומצד שני מעצבנת. כי, הלו, אין לי הרבה מה לעשות או כל דרך לשנות את מה שמרגיש לי טוב, ככה נוצרתי. אולי התכנון המקורי היה גמירה מחדירה, שכן ההיגיון הוא שנהנה להשתגל ובשל כך נביא עוד ילדים, אבל נראה שהיה איזה פאק בתכנון, או פגם בגימור (או ביכולת הגימור). כנראה אלוהים בכל זאת גבר. מצד שני, מישהו שנוצר על ידו יצר לנו את הרוקט פוקט....

   

  "כנראה פשוט ניסית את הכלים הלא נכונים"

  לעיתים גם קורה שגבר לוקח את הקביעה הממש לא מתלהמת הזו כאתגר שהושם לפניו. "אין שום מצב בעולם שאת לא גומרת ככה, כנראה פשוט ניסית את הכלים הלא נכונים". ברור! כי למרות שאני מכירה את הגוף שלי כבר כמה שנים טובות, הרי זה כאין וכאפס למול הביטחון העצמי של הגבר הישראלי.

   

  בשיחת ה"איך הייתי" שנערכה עם גבר מסוים שכזה, נאלצתי להתוודות שלא גמרתי, אפילו לא ממש התחלתי. נכון, זה בוטה אבל חשבתי שעדיף לסיים את הסצינה עכשיו ולא למשוך אותה ולסכן את עצמי או את אלו שיבואו אחריי בנזק פיזי מתון אך ממשי. הביקורת, על אף כוונתה החיובית, לא התקבלה יפה, והגבר המשתדל אסף את ענייניו ויצא בזעם למקום ממנו עד היום לא חזר.

   

  אולי מישהו יכול להסביר לי, למה אופן "גמירתנו" נחשב עלבון לגברים? זו באמת לא מתקפה או ביקורת ביצועים, אלא פשוט הדרך בה נעים לי ולשכמותי, וזה באמת לא משנה מאיזה זווית תתקפו את הנושא. זה לא משנה כמה מהר, חזק, גדול או מוצלח כלי הנשק שלכם.

   

  ידידיי הנהדרים, זין הוא זין הוא זין. חלק נוטים ימינה וחלק שמאלה, חלק ארוכים וחלק קצרים, אבל כולם פחות או יותר עושים אותו דבר, ואם אזור הגירוי הייעודי הוא הדגדגן ולא הנרתיק, לא משנה גם אם תגיעו עם צינור באורך ורוחב של 50 ס"מ ועם ניסיון השכבה של חמש בחורות ליום. אם אי אפשר - אי אפשר. תודה על הניסיון, באמת, אבל זה יועיל כמו כוסות רוח למת.

   

  עדיף להיות קשובים

  איך ולמה העובדה הזאת מתקבלת כביקורת? לא עדיף להיות קשובים לאשה שכנראה מכירה כבר את עצמה? לא כדאי אולי לקבל את הסטטיסטיקה ולנתק את יכולת העינוג מיכולת הזיון? הרי אתם נחשבים המין ההגיוני, שמסתכל על המספרים פשוטם כמשמעם.

   

  אז חבריי הנאורים, הסטטיסטיקה ברורה כשמש, והיא באמת לא נועדה כדי לגרום לכם להיות לא מוצלחים או לא כשירים, אתם מחזיקים את כל התחמושת הרצויה לנו. למה לתקוף עם הכלי הכי גדול ומפואר, כשדווקא כלים אלטרנטיביים מתאימים לאופי המבצע הרגיש שלפניכם?

   

  האם האכזבה נובעת מכך שאורגזמה נרתיקית מקלה עליכם את העבודה? כי אם כן, עלי להזכיר, שכל הגברים (אלו שאני הכרתי לפחות) מוקירים מכל וכל מציצה איכותית, ולכל הגברים שלא התנסו בהענקת מציצה לבן מינם, אני מודיעה שכשהיא נעשית נכון, היא עבודה כלל לא קלה (באנגלית קוראים לזה ממש כך - blow job).

   

  האם זה שוב נובע מהקשר הלא ברור הזה שבין הגבר והאיבר שלו, וההערצה העצומה שרוחשים הגברים לאיבר הזה? מה סוד הקסם בגמירה מחדירה? מתי יפנימו הגברים היקרים, שככה הם גומרים, אבל אנחנו לרוב לא? הדיוק שניתן להגיע אליו עם הלשון או האצבע אינו זהה לפעולות איבר הזכרות. השליטה שמתאפשרת, הנגיעה הנקודתית, השליטה בקצב ובלחץ, הן פונקציות שפשוט אין לאיבר הזה.

   

  להוציא מזכר ולהפיץ לכל הגברים באשר הם

  האם יכול להיות שהאשמה היא בכלל שלנו? שנשים רבות, מטעמי חשש לפגיעה באגו ואי רצון להעליב, או סתם בשל רצון ללכת לישון, משמיעות כמה צווחות, מכווצות ומצרחות, והולכות לנום, מרוצות ולא כל כך מסופקות? האם יש גברים שמעדיפים נשים שירמו אותם בזיופים תיאטרליים מאשר שיגידו להם מה באמת עושה להן טוב? אם כן, בנות, אולי מספיק עם הזיוף? זה לא מקדם איש מאיתנו לשום מקום. אנא הפסיקו לשכנע גברים בדברים שאינם נכונים ובכך תגרמו תסכול ואכזבה לעצמכן ולבחורה שתבוא אחריכן.

   

  אולי אפשר להוציא איזה מזכר, להדפיס במאות אלפי עותקים ולהפיץ לכל הגברים באשר הם:

   

  לידיעת כל הגברים,

  רוב הנשים לא גומרות מחדירה. צאו מנקודת הנחה שהאשה שלצידכם (או מעליכם או מתחתיכם) לא תגמור ככה בשום מקרה, ואם במקרה כן, מצאתם זן ייחודי ביותר. אנא השתמשו באמצעים המתאימים!

   

  ככה אני, וככה רוב חברותיי. זו ממש לא קריאה לאתגר או הוכחה, אלא פשוט האורגזמה הנשית שלנו. האם בבקשה אפשר להפנים כבר את העובדה שסטלה המגמרת היא רק דמות בסרט, ובחיים אולי זה נראה אחרת?

   


   


  פרסום ראשון: 25.08.09, 11:01
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אצל רוב הנשים, גמירה וחדירה לא הולכות ביחד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פטוס
  באמת לא משנה מאיזה זווית תתקפו את הנושא
  צילום: ויז'ואל/פטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים