שתף קטע נבחר

בכירי שופרסל יקבלו אופציות ב-25 מיליון שקל

האופציות ניתנות ל-7 בכירים, לרבות המנכ"ל, אפי רוזנהויז, בהנחה של 14.8% על מחיר המניה בסיום המסחר בבורסה אתמול. המשמעות: המנהלים לא צריכים לעמול ולשפר את ביצועי החברה כדי להרוויח ממימוש האופציות

שופרסל מחלקת אופציות לבכירים בהיקף של יותר מ-25 מיליון שקל. כך עולה מדיווח החברה היום (ד'). האופציות יחולקו למנכ"ל אפי רוזנהויז, ול-6 בכירים נוספים. האופציות יינתנו ללא תמורה, והן כבר נקבעות לפי מחיר "בתוך הכסף".

 

לפי דיווח החברה מחיר המימוש של האופציות נקבע לפי 90% ממחיר המניה ב-30 הימים שקדמו להחלטה על הענקת האופציות. המשמעות היא כי האופציות כבר מגלמות רווח,

 והמנהלים לא צריכים לעמול ולשפר את ביצועי החברה על מנת לממשן ברווח - בהנחה של מימוש מיידי. בסך הכל מהווה מחיר המימוש הנחה של 14.8% על מחיר הבורסה בנעילה אתמול. 

 

רוזנהויז יקבל 1.8 מיליון אופציות - ואילו הבכירים האחרים יקבלו 400-300 אלף אופציות כל אחד. האופציות יהיו חסומות למימוש בשנה הראשונה, כאשר בתום השנה הראשונה יבשילו שליש מהאופציות ובכל שנה לאחר מכן יבשיל שליש נוסף. כמו כן, החברה רשאית להחליט על האצה של הבשלת האופציות - ובכך לאפשר למנהלים לממשן מוקדם יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מנכ"ל שופרסל, אפי רוזנהויז
צילום: סיון פרג'
מומלצים