שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עובדים בדורנט מבקשים מפרק זמני
  88 מעובדי חברת השכרת הרכב פנו לבית המשפט בבקשה למנות את רו"ח חיים קמיל למפרק זמני החל ממועד סיום הקפאת ההליכים. לטענתם, לחברה חוב כלפיהם בסך של כ-8 מיליון שקל

  88 מעובדי חברת השכרת הרכב דורנט (1991) ישראל פנו היום (ד') לבית המשפט המחוזי בת"א בבקשה למנות לחברה את רו"ח חיים קמיל כמפרק זמני לחברה, החל ממועד סיום הליך הקפאת ההליכים בו היא מצויה. העובדים מבקשים בנוסף לגבש הסדר נושים.

   

   

  העובדים, המיוצגים על ידי עוה"ד אופיר רונן ושרון סעדיה מילגרום, טוענים כי לחברה חוב כלפיהם בסך של כ-8 מיליון שקל. עוד נטען בבקשה כי נודע לעובדים שבמהלך תקופת הקפאת ההליכים, הנאמן הצליח לגבות סך של כ-100 מיליון שקל, אשר הועברו לבנקים ולמחזיקי האג"ח על חשבון תשלום החובות של החברה אליהם.

   

  העובדים טוענים בבקשה כי במהלך תקופת ההקפאה, הנאמן ניסה לאתר קונה לחברה - אך מאמציו נכשלו, ובשבועות האחרונים הנאמן ניסה לגבש הסדר נושים לחברה.

   

  לטענת העובדים, מינוי מפרק זמני לחברה הינו צעד הכרחי לשם הגנה עליהם מפני שינוי לרעה של מצבם, שכן במידה ולא ימונה מפרק זמני שידאג לסיום הליכי מכירת כלי הרכב ו/או גביית התקבולים מהליסינג, החברה תפסיד כספים רבים, שאמורים להיכנס לקופת הפירוק, ובכך תקטן היכולת למקסם את יכולת הנושים לרבות העובדים להיפרע מהחברה.

   

  בתוך כך הוגשו מספר בקשות נוספות בתיק דורנט. בין השאר הוגשה בקשה למנות את עו"ד מרדכי שלו כנאמן מטעם הנושים הלא מובטחים. כמו כן הוגשה בקשה נוספת מטעם נושים, בהם קרסו, כלמוביל, דוד לובינסקי ועוד, שביקשו להורות על מינויו של עו"ד שמואל סלפוי כמפרק זמני לחברה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים