שתף קטע נבחר

רק מדונה חסרה

ביום שלפני המופע הענק של מדונה הבמה כבר מוכנה. מנהל ההפקה הבינלאומית כריס לאמב מסביר על ההכנות ומגיב לשמועות על בואם של ג'סטין ודמי מור

כבר כמעט הכל מוכן ליום הגדול: עשרות עיתונאים התקבצו היום (ב') בפארק הירקון, כדי לצפות בהכנות האחרונות לקראת הופעתה הראשונה של מדונה מחר. הבמה הענקית והמרשימה כבר מוכנה, אך הלילה ומחר צפויות עוד עבודות רבות, ביניהן בניית שביל המסלול הארוך החוצה את אזור הקהל, עליו פוסעת מדונה במופע. כמו כן טרם הותקנה כל מערכת התאורה והסאונד, אבל על פי ההפקה במקום, הכל מתנהל כמתוכנן והם עתידים לעמוד בלוח הזמנים.

 

 

אל פארק הירקון הגיעו גם נציגי משטרה ששבו ואמרו כי הם ממליצים לקהל להגיע לאזור המופע ברגל, או להשתמש בתחבורה ציבורית או ברכב דו-גלגלי ולא במכוניות, בכדי להקל על העומס. כמו כן המליצו למי שאינו חייב להגיע לאזור להשתמש בדרכים חלופיות.


צוות ההפקה. הכל מתנהל כמתוכנן (צילומים: ירון ברנר) 

 

מנהל ההפקה הבינלאומית של מדונה, כריס לאמב, סיפר לבאים על העבודה הממושכת של הצוות לאורך הימים האחרונים בפארק הירקון. אגב, זו אינה הפעם הראשונה של לאמב בישראל, שכן הוא עובד עם מדונה כבר 23 שנה, והיה מנהל ההפקה גם בהופעתה הקודמת של בשנת 93' בפארק הירקון. לאמב אף ניהל את הופעתו של רוד סטוארט באצטדיון רמת גן בתחילת שנות ה-80.


הבמה. מסלול הצעידה של מדונה עוד לא בנוי

 

בתשובה לשאלה האם השמועות על הגעתם למופע של חברים מפורסמים, ביניהם דמי מור ואשטון קוצ'ר, או על הצטרפותו למופע של ג'סטין טימברלייק, אמר לאמב כי אינו יודע על כך וכי הדבר אינו מתוכנן. אבל, הוסיף, מכיוון שביום רביעי יערך המופע האחרון של מדונה בסיבוב ההופעות הממושך, צפויים בו הפתעות ושינויים מההופעות הקודמות. "חשוב שהקהל יזכור כי לא מדובר במופע רוק, אלא במופע תיאטרלי", אמר לאמב, "התפאורה והטכנולוגיה משוכללים כאן במיוחד ולכן עבודת ההכנה ממושכת וקשה יותר מאשר במופעים רגילים".

 

כשנשאל לאמב על הערכות בטיחותית מיוחדת, לנוכח קריסת הבמה לפני הופעתה של מדונה במרסיי, ענה כי המקרה במרסיי נמצא תחת חקירה. בנקודה זו החליט לאמב במפתיע לסיים את סבב השאלות והתשובות.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הבמה. לא מדובר במופע רוק
צילום: ירון ברנר
פועלים. אסון מרסיי נמצא בבדיקה
צילום: ירון ברנר
לאתר ההטבות
מומלצים