שתף קטע נבחר

הופעת מדונה: גם במתחם ה-VIP אימצו עיניים

שרי אריסון, נוחי דנקנר, ראובן אדלר ואייל חומסקי, המשפחה לבית צביקה פיק, ציפי שביט, וידוענים רבים אחרים נהנו ממאכלים, אלכוהול, מתוקים, ואחד מזוהרו של השני. אך על אף ששילמו 2,500 שקל לכרטיס - הם היו רחוקים מאוד מהבמה

מעריצים רבים הגיעו אתמול בערב (ג') על מנת לצפות במלכה הבלתי מעורערת של הפופ, מדונה,המופיעה בפארק הירקון בתל אביב. עם זאת, כמו תמיד, יש כאלו שנהנו יותר - 3,000 באי מתחם ה-VIP, שמומן בחסות נטוויז'ן 013. המתחם הענקי היה אפוף ניחוח עז של סיגרים ושקק אמנים, יוצרים, ידוענים, ואנשי עסקים.

 

אומנם, באי המתחם נאלצו להיפרד ממאה שקלים עבור חולצת T, לעומת עלות של 20 שקלים בלבד מחוץ למתחם, אך הם נהנו מיין, וודקה, בירה, וקוקטיילים אלכוהולים שזרמו כמים. אותם ברי מזל אף יכלו לסעוד ליבם בהמבורגרים, צ'יפס, בורקסים, פופקורן, פירות, וגלידות יוגורט.

בין לבין, שחס וחלילה לא תרד רמת הסוכר בדם, הם טמנו את ידיהם באגרטלי ענק מלאים במסטיקי בזוקה וסוכריות מסוגים שונים. אבל, לדאבונם, כשהם יצאו מאותו מתחם אקסקלוסיבי, הם הרגישו כאחד האדם.

 

שילמו פחות - ראו יותר

זאת, משום שהם רחוקים מאוד מהבמה. וכך, המשפחה לבית פיק, ציפי שביט, אורלי ווינרמן, וגם, שרי אריסון, נוחי דנקנר, צביקה לבנת (משנה ליו”ר  אי. די. בי.), ארז ויגודמן (מנכ"ל מכתשים אגן), ראובן אדלר ואייל חומסקי, ורבים אחרים גילו שהרבה כסף יכול לקנות הרבה מאכלים, שתייה וכבוד, אך, הפעם, דווקא מעט פחות כסף (למשל בעלי כרטיסי 1,500 השקלים "בלבד"), קנה את הקירבה לדבר האמיתי - מדונה. 

 

כשיצאו הידוענים ממתחם ה-VIP הם גילו שהן המוני עם ישראל שגדשו את פארק הירקון, והן הם, נהנים יחדיו מההופעה של מדונה פחות או יותר באותה רזולוציה. לרובם, נראתה מלכת הפופ כנקודה קטנה וקופצנית על רקע פסים צבעוניים שעושה הרבה שמח. עם זאת, גם שמח הוא מושג מאוד יחסי, שכן המי ומי שנותרו ישובים במתחם נהנו זה מזוהרו של זה אך לא מהחדווה הלחה של "האנשים הרגילים" אשר קיפצו ורקדו מול הבמה לרגלי מלכת הפופ.


פורסם לראשונה 01/09/2009 22:16

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
נקודה קטנה וקופצנית. מדונה
צילום: AFP
צילום: אביגיל עוזי
הטובים הבורקסים בעינייך? אריסון
צילום: אביגיל עוזי
צילום: יריב כץ
הרבה אוכל - פחות ריקודים במתחם ה-VIP. דנקנר
צילום: יריב כץ
מומלצים