שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בשבוע הבא - שיבושים בקווי הרכבת בצפון
  נוסעי הרכבת באזור הצפון, יאלצו בשבוע הבא להשתמש בהסעת אוטובוסים. המסילה בין קרית מוצקין ונהריה תושבת לחלוטין בין יום א' ל-ה'. במוצאי שבת ה-12.9, לא תהיה תנועת רכבות בכל הארץ

  משתמשים בתחנות הצפוניות של הרכבת? בשבוע הקרוב תיאלצו לנסוע באוטובוס. רכבת ישראל תשבית בשבוע הקרוב לחלוטין את כל התחנות מקריית מוצקין וצפונה. בנוסף צפויים שיבושים קלים בקו לבאר שבע, והשבתה כללית של קווי הרכבת בכל הארץ במוצאי שבת ה-12.9. הרכבת: מדובר בעבודות פיתוח להכפלת מסילות.

   

  בשבוע הקרוב צפויים שיבושים בקווי רכבות בכל רחבי הארץ, ובעיקר באזור הצפוני, מתחנת קריית מוצקין לכיוון נהרייה. רכבת ישראל הודיעה כי היא

  משביתה כליל את הקו לצורך הכפלת המסילה. לכן תפסיק הרכבת את נסיעתה לכיוון צפון בקרית מוצקין, ולא ניתן יהיה לנסוע לכיוון דרום אלא מתחנה זו. נוסעים המבקשים להשתמש בכל זאת בתחבורה הציבורית, יאלצו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים שיועמדו לרשותם. החל בשעות הבוקר של יום א' (6.9) ועד יום ה' (10.9), לא יהיו רכבות כלל בקו זה. ביום ו' תהפוך תחנת לב המפרץ לצפונית ביותר של הרכבת, ולא תתאפשר נסיעה צפונה ממנה על המסילה.

   

  בצד הדרומי יותר של המדינה, צפויים שיבושים בקו הרכבת בין קריית גת לבאר שבע. מהיום (ה') בשעות הלילה ועד מחר ב-08:30 בבוקר, לא תהיה תנועת רכבות בקו זה. גם נוסעים העושים שימוש בקו זה, יתבקשו להשתמש בהסעת אוטובוסים.

   

  ובמוצאי שבת (12.9), תושבת תנועת הרכבות בכל רחבי המדינה, ותתחדש רק ביום א' לפנות בוקר. זאת לצורך מה שהרכבת מכנה "שדרוג מערכת האיתות בעקבות עבודות התשתית".

   

  ברכבת מדווחים היום כי במהלך חודש אוגוסט נרשם שיא כל הזמנים בהסעות נוסעים - כ-3.375 מיליון, המהווים עלייה של כ-4.4% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. זאת לאחר שבחודש יולי נרשמה עליה של 6.4% (3.13 מיליון נסיעות) לעומת החודש המקביל ב-2008.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים