שתף קטע נבחר

קול חתן וקול חתן

אמיר פיי גוטמן ובן זוגו ינאי פרישר נישאו הערב (כן, גם הם ב-9.9.09) על ידי הרבנית גילה אלמגור, ובנוכחות החברים (והיריבים) מ"האח הגדול". עכשיו גם לנו יש חתונת גיי-סלב!

הרי אתה מקודש לי: אמיר פיי גוטמן ובן זוגו ינאי פרישר התמסדו הערב (ד') בחתונה גאה, שנערכה באולמי הקליאו בתל אביב בנוכחות של כ-500 איש. כשהם חנוטים בחליפות הגיעו השניים אחרי השעה עשר בלילה אל המתחם הלבן והתקבלו במחיאות כפיים וקריאות שמחה של האורחים.


כמה רומנטי, רק אני ואתה ועוד 500 אנשים. בעלי השמחה

 

העיכוב בן החצי שעה נגרם לא פחות בגלל כבוד הרבנית המחתנת של הטקס, גילה אלמגור, שהגיעה בזמן אך שכחה במונית את הטקסטים שהיתה אמורה להקריא. עם פתרון המשברון והבאתם ליעדם, את הכניסה לחופה עשו החתן והחתן לצלילי שיר של מדונה ושברו כל אחד מהם כוס, בהתאם למסורת החדשה שיצרו.


הטקסטים נמצאו. המחתנת אלמגור 

 

בין האורחים שהתייצבו במקום: נציגות מוגברת של "האח הגדול", החל מאסי עזר, דרך המפיק אלעד קופרמן ועד דיירי הבית גיא לובלצ'יק, האחיות פיק, כוכי מרדכי, קורין אלאל ואפילו מנחם בן שהפציע במהלך הערב. ההתייצבות הברנז'אית באירוע כללה את גל אוחובסקי ואיתן פוקס, עברי לידר, טל ברמן, אביעד קיסוס, מיכל אמדורסקי ויהודה נהרי, אגם רודברג, תום אבני, טל מוסרי, ג'ודי ניר מוזס שלום, ציפי ליבני באיחור ניכר פלוס נאום פרו הקהילה, צביקה פיק וכל חברי היי פייב לשעבר. ההפתעה למוזמנים: הופעה של החברה הטובה דנה אינטרנשיונל. מזל טוב.


חכו רגע, זה לפייסבוק. אמדורסקי מתעדת 

 

(צילמה ולא שברה כלום: ענת מוסברג)

 

  • רוצים עוד רכילות? היכנסו לזמן ynet

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נשואים. אמיר וינאי
צילום: ענת מוסברג
לאתר ההטבות
מומלצים