שתף קטע נבחר

מקורב לרייפמן: רכבו הותקף כבר בשבוע שעבר

אחד ממקורביו של איש העסקים שהסתבך סיפר ל-ynet: ניסו לחסל אותו ככשהיה ברכבו ויצא מהמשרד, והוא התכופף. לטענתו, עוד ביום חמישי הושלך לעבר המכונית בקבוק תבערה. רייפמן: האירועים לא ימנעו ממני להגיע היום לבית המשפט

הירי לעבר מכוניתו של אלי רייפמן נועד לחסל אותו, וזה לא היה האיום המוחשי הראשון על חייו - כך אמר אמש (יום א') ל-ynet מקורב לאיש העסקים שהסתבך. לדבריו, כבר ביום חמישי הושלך על רכבו בקבוק תבערה. "זאת ממש חוליית חיסול", אמר.

 

בקבוק התבערה נזרק, לדברי המקורב, ביישוב קדימה, סמוך לבית שבו ביקר רייפמן באותה העת. לטענתו, התלונן רייפמן במשטרה על הניסיון הקודם, אך ביקש להסתיר את העניין מהתקשורת. המשטרה לא מסרה עד לשעת פרסום הידיעה התייחסות לדברים.


זירת הירי. "המאבטח יצא, הם ברחו" (צילום: עידו ארז)

 

הוא תיאר את תקרית הירי ליד משרדי חברת "אמבלייז" - אותה ייסד רייפמן - כנסיון חיסול לכל דבר. "אלי היה אחר הצהריים במשרד של אמבלייז ויצא מהחניון.

 בדיוק באותו רגע הוא ראה שני רוכבים על אופנועים שהגיעו לשם, ואחד מהם ירד מהאופנוע עם אקדח שלוף.

 

"אלי התכופף, וירו לעברו שתי יריות שפגעו במושב הקדמי של האוטו. המאבטח של אמבלייז יצא לקראת היורים עם אקדח שלוף, והם ברחו מיד", תיאר המקורב. רייפמן ועורך דינו, דורון אפיק, סירבו להגיב לדברים. לבקשת המשטרה הוטל צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

 

רייפמן, עד לאחרונה בעל השליטה בקונצרן "פורמולה", נקלע בשנים האחרונות לקשיים ושקע בחובות גדולים - גם למי שכונה "מלך השוק האפור", שלי נרקיס.

 את נכסיו מונה לנהל עו"ד איתן ארז, שדרש ממנו להעביר לידיו את מניות אמבלייז - אך רייפמן סירב. על כך ניטש לאחרונה קרב משפטי ממושך, שבעטיו נגזרו על רייפמן 45 ימי מאסר בשל ביזיון בית משפט. כניסתו של רייפמן לכלא עוכבה, והיום אמור להחליט בית המשפט העליון האם הוא אמנם ייכלא.

 

לפני כשבועיים אמר רייפמן במסיבת עיתונאים שכינס כי הוא חושש לחייו. בתשובה לשאלה מדוע אם רייפמן נמצא בסכנה כה גדולה, הוא אינו מתנדב להיכנס לכלא, אמר המקורב: "מי שפועל בצורה כה מתוחכמת יכול למצוא אותו ולפגוע בו גם בכלא".


פורסם לראשונה 20/09/2009 23:35

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הירי על רכבו של רייפמן: "הוא בדיוק נמצא בחניון"
צילום: עידו ארז
מומלצים