שתף קטע נבחר

המאמן לפאר: לא בונים בית, זה טניס. צפו בשיחה

החוק החדש ב-WTA מאפשר למאמנים לרדת בסוף המערכה למגרש ולדבר עם חניכתם, ולצופים בבית ליהנות מהתוכן. בחצי הגמר בטאשקנט, פאר שידרה חוסר בטחון, מאמנה ג'אקופלי ניסה לעודד. צפו בשיחה הצפופה והמרתקת

אחד החוקים הטובים שהכניסה התאחדות הטניס הבינלאומית לנשים (WTA) בשנים האחרונות, הוא האפשרות למאמני השחקניות לרדת למגרש, בסיום כל מערכה.

 

 

בניגוד לעבר, אז לא היה כל קשר בין שחקנית ומאמנה במשך המשחק כולו, כעת מותר למאמן, בסיום כל מערכה, לרדת למגרש לשיחה קצרה עם חניכתו. מבחינת הצופים בבית, אחד היתרונות של החוק החדש הוא שהמאמן יורד עם מיקרופון המוצמד אליו, מה שמאפשר לצופה להאזין לשיחה בין המאמן לשחקנית.

 

הבוקר (ש'), בסיום המערכה הראשונה במשחק בו שחר פאר ניצחה את אולגה גובורצובה והעפילה לגמר טורניר טאשקנט, נחשפו הצופים בבית לשיחה מרתקת במיוחד בין הטניסאית הישראלית למאמנה הארגנטינאי, פבלו ג'אקופלי.

 

המאמן ניסה לדרבן את פאר וביקש ממנה להמשיך ולשחק באותה צורה, אבל שחר, אולי כתוצאה מחוסר הבטחון שלה בתקופה האחרונה, שידרה שליליות. ג'אקופלי לא הרים ידיים והמשיך לעודד את חניכתו, עד שבשלב מסוים אף אמר לה: "אנחנו לא בונים בית, זה משחק טניס". צפו בשיחה הצפופה והמרתקת, אותה לא רואים כל יום.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים