שתף קטע נבחר

דנקנר לא לבד: גם אלוביץ' רוכש נדל"ן בארה"ב

מדובר במתחם של 300 דונם, הכולל 660 דירות להשכרה, 1,440 חנויות להשכרה וכן מתקנים ציבוריים סגורים לשוכרים בפרויקטים. את מרבית המימון תספק פרדי מק

לא רק נוחי דנקנר חושב ששוק הנדל"ן בארצות הברית כבר קרוב לנקודת השפל: גם שאול אלוביץ', בעליה של חברת יורוקום, סבור כך. חברת אי.ג'י.אר.אי. שבה מחזיקה יורוקום נדל"ן, שנמצאת בשליטה משותפת של אלוביץ' ומשפחת וייל, ביצעה עסקת נדל"ן בארה"ב בהיקף של 40 מיליון דולר. 

 

לפי דיווחי החברה, היא רכשה את פרויקט טרי סאמית (Tree Summit) באטלנטה. הפרויקט, שמשלב נדל"ן עסקי ולמגורים, ממוקם במחוז דולות' שבבירת מדינת ג'ורג'יה, בדרום ארה"ב. העסקה בוצעה בשיתוף קבוצת הארבור אינטרנשיונל. יורוקום נדל"ן תחזיק 60% מחברה שהוקמה, שתחזיק ב־50% מהפרויקט.

  

מדובר במתחם של 300 דונם, הכולל 660 דירות להשכרה, 1,440 חנויות להשכרה וכן מתקנים ציבוריים סגורים לשוכרים בפרויקטים. היקף השטחים להשכרה מוערך ב־73 אלף מ"ר, ושיעור התפוסה בפרויקט כיום עומד על 86%.

 

מי שתממן 70% מעלות רכישת הפרוייקט היא חברת המשכנתאות האמריקנית פרדי מק, שתעמיד לרוכשים הלוואה למשך 10 שנים. בשנתיים הראשונות, התשלום יהיה של הריבית בלבד, שנכון להיום עומדת על 3.7%.

  

ההון העצמי הדרוש לפרוייקט הוא 11.8 מיליון דולר, מתוכם 3.5 מיליון דולר של אי.ג'י.אר.אי, ויתרת הסכום מהארבור אינטרנשיונל. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
שאול אלוביץ'
צילום: ישראל הדרי
מומלצים