שתף קטע נבחר

הגדרות לוח שנה / יומן

הצג מספרי שבועות - בחרו בתיבת סימון זו כדי להפעיל את בורר התאריכים. לוח השנה יציג את המספר הסידורי של השבוע במניין השנתי. כברירת מחדל, אפשרות זו אינה מופעלת.

 

היום הראשון בשבוע  - השתמשו ברשימה זו כדי לבחור את היום הראשון של שבוע העבודה.

 

הצג שעות ב - השתמשו באפשרות "הצג שעות ב:" כדי לקבוע את הפרשי הזמן שיוצגו בלוח השנה. באפשרותכם לבחור הפרשי זמן של 15 או 30 דקות.

 

שבוע עבודה בלוח השנה  - התצוגה 'שבוע עבודה' בלוח השנה של ynetmail מכילה את לוח השנה של ימי העבודה כפי שהוגדרו באמצעות האפשרויות תחת שבוע עבודה בלוח השנה. כברירת מחדל, ימי העבודה הם שני עד שישי. באפשרותכם גם להגדיר את שעת ההתחלה ושעת הסיום של ימי העבודה. בתצוגת לוח השנה, שעות שאינן כלולות ביום העבודה יוצגו בצבע כהה יותר מאשר שעות העבודה. כאשר אתם משתמשים במסייע "קביעת לוח זמנים", שעות העבודה של כל מוזמן יובאו בחשבון בהצעת מועדי הפגישה.

 

הצג שבוע כ - השתמשו בתיבות הסימון שלצד כל יום כדי לבחור את הימים שייכללו בשבוע העבודה שלכם. הימים שתבחרו יופיעו בלוח השנה כימי עבודה.

 

שעת התחלה - השתמשו ברשימה כדי לבחור את השעה בה תרצו לסמן את תחילת יום העבודה. שעת ההתחלה משמשת את מסייע 'קביעת לוח זמנים' לבחירת מועדים אפשריים כדי לשבץ פגישות.

 

שעת סיום  - השתמשו ברשימה כדי לבחור את השעה בה תרצו לסמן את סיום יום העבודה. שעת הסיום משמשת את מסייע 'קביעת לוח זמנים' לבחירת מועדים אפשריים כדי לשבץ פגישות.  

 

עיבוד לוח שנה אוטומטי

השתמשו באפשרויות תחת "עיבוד לוח שנה אוטומטי" כדי לקבוע כיצד ynetmail יטפל בבקשות פגישה הנשלחות אליכם.

 

‏‏הצב תמיד באופן אוטומטי בקשות פגישה חדשות בלוח השנה שלי, המסומנות באופן לא סופי  - בחרו בתיבת סימון זו אם ברצונכם ש-ynetmail יוסיף ללוח השנה שלכם באופן אוטומטי כל פגישה שהוזמנתם אליה אך ישבץ אותה במצב לא סופי. הבחירה באפשרות זאת אינה שולחת מענה ליוזם הפגישה. עם זאת, היא תאפשר לאנשים אחרים המעוניינים להזמין אתכם לפגישה לראות שייתכן שבשעה זו לא תהיו פנויים.

 

העבר בקשות פגישה ותגובות פגישה לא מעודכנות לתיקיה 'פריטים שנמחקו'  - בחרו בתיבת סימון זו אם ברצונכם ש- ynetmail יסיר בקשות פגישה ותגובות פגישה לא מעודכנות מתיבת הדואר הנכנס.

 

העבר הודעות העברה על פגישות לתיקיה 'פריטים שנמחקו' - בחרו בתיבת סימון זו כדי למקם באופן אוטומטי הודעות על העברת פגישה בתיקיה 'פריטים שנמחקו'. כברירת מחדל, תקבלו הודעות אלה כאשר פגישה שתארגן תועבר לנמען חדש על-ידי אחד ממשתתפי הפגישה. בחירה באפשרות זו אינה משפיעה על העיבוד בפועל של תגובות לבקשת פגישה.

 

עדיין זקוקים לעזרה? כתבו אלינו

 

מומלצים