שתף קטע נבחר

איציק על חשבוננו: 4 לילות בפריז - 75 אלף שקל

ערוץ 2 דיווח כי במהלך ביקור של חברת הכנסת בבירת צרפת לפני כשלוש שנים, היא דרשה לעבור למלון אחר - שעלות השכרת סוויטה בו כמעט פי 3. ומי קיבל את החשבון?

לא מספיק טוב? יו"ר הכנסת לשעבר, דליה איציק, הוציאה 75 אלף שקלים על ארבעה לילות בסוויטה בפריז, רק משום שלא היתה מרוצה מסוויטה שהוזמנה עבורה. כך פורסם הערב (יום ג') בערוץ 2.

 

איציק הגיעה לפריז בדצמבר 2006 כדי להשתתף בכנס של יהודי צרפת. השגרירות הזמינה עבורה סוויטה במלון "פארק הייאט", בעלות של 750 אירו ללילה, אך יו"ר הכנסת דאז טענה כי החדר קטן מדי. במשרד החוץ הבהירו כי הביטול כרוך בתשלום.

 

יו"ר הכנסת לשעבר דרשה לעבור לסוויטה במלון אחר, וסופו של דבר הוזמנה עבורה סוויטה במלון "לה בריסטול". על-פי הפרסום, סוויטה פשוטה במלון עולה 1,300 אירו ללילה. אך איציק בחרה בסוויטה שעלותה 1,995 אירו - כ-11 אלף שקלים. בסך הכל, לפי הפרסום, הוציאו אנשיה של איציק כ-75 אלף שקלים, שכוללים את עלות הביטול ואת הזמנת הסוויטה החדשה.

 

בתגובה נמסר: "כאשר גברת איציק הגיעה לפריז, התברר כי נעשתה טעות וכי החדר שהוזמן עבורה במלון 'פארק הייאט' אינו כולל אזור הסבה נפרד מחדר השינה. מכיוון שהחדר האמור לא ענה לדרישות שירותי הביטחון ולא ניתן היה לקיים בו פגישות עבודה, ומאחר שלא נמצא חדר חלופי מתאים במלון 'פארק הייאט' הועברו חברת הכנסת איציק וצוותה למלון 'לה בריסטול'. הצגת ח"כ איציק כמי שביקשה, כביכול, ל'שדרג' את המלון בו השתכנה חוטאת לאמת".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דליה איציק. 1,995 יורו ללילה
צילום: ירון ברנר
מומלצים