שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חקירת הטבח בראשל"צ: מחפשים קצה חוט בזבל

  נתיחת הגופות של בני משפחת אושרנקו קבעה שהם מתו מדקירות סכין. המשטרה ממשיכה במאמצים למצוא רמזים בחקירה הסבוכה והורתה לעירייה לא לפנות זבל. הערכה: הבסיס לפתרון התעלומה הוא בהבנת דפוסי חייו של הבן דמיטרי

  בזמן שבקיבוץ גבעת ברנר מובאים אחרי הצהריים (יום א') בני משפחת אושרנקו לקבורה, ממשיכים כוחות גדולים של משטרה בחקירת הרצח הבלתי נתפש של ששת בני המשפחה בביתם בראשון לציון. לפי שעה, החוקרים מתמקדים בניסיון למצוא קצה חוט בסביבת הבית.

   

  החוקרים העבירו הוראה לעיריית ראשון לציון, לבל יפנו את הזבל בכל אזור המרכז. במשטרה מאמינים כי ייתכן שהרוצח השליך חפצים לאחד מפחי הזבל. מאז שעות הבוקר סורקים עשרות בלשים את אזור מרכז העיר, בתקווה למצוא רמז בפחים.

   

  בנוסף, מעכבים החוקרים לתשאול כל אדם שנראה להם חשוד באזור הבניין. אחד האנשים שעוכבו היה מקורב למשפחה, שהובל למשרדי הימ"ר לאחר שנראה מגיע לחנות המשפחה ולאחר מכן לדירה שבה אירע הרצח. במשטרה חושבים כי הוא היה אחד המקורבים לבן דמיטרי.


  פינוי הגופות מהזירה. זעזוע בעיר (צילום: אבי מועלם) 

   

  החוקרים מאמינים כי הבסיס לפתרון התעלומה הוא בהבנת דפוסי חייו של הבן, שגדל בטג'קיסטן ועלה לישראל. במשטרה לא פוסלים את האפשרות שייתכן כי ניצני הרצח הגיעו מעברו של דמיטרי. בנוסף, נבדקת האפשרות שמדובר ביותר מרוצח אחד.

   

  במקביל, צוותי חקירה אחרים מחפשים אחר מצלמות אבטחה בכל אזור המדרחוב ורחוב נורדאו בעיר,
  בתקווה למצוא מצלמה שתיעדה את הרוצח או הרוצחים נמלטים מהזירה. למרות שהדירה היתה נעולה, דבר שהעלה שאת הסברה הראשונית שאחד מבני המשפחה הוא הרוצח, הרי שמלכתחילה לא הסתדרו הראיות שבדירה עם אפשרות זו.

   

  בין היתר, אחת הראיות שתפסה את תשומת לבם של החוקרים היתה חפץ מסוים שנמצא בזירה וייתכן שאינו קשור בבני הבית. עבודת המעבדה לזיהוי פלילי שהחלה אתמול תמשיך לפחות עד מחר. המעבדה הניידת תחנה בזירה בתקווה למצוא שערה או בדל של רמז היכול להצביע על אדם אחר שהיה בזירת הרצח. נתיחת הגופות קבעה כי הם מתו מדקירות סכין.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דמיטרי, רעייתו והבן
  צילום: פוטו גדי
  צילום: אבי מועלם
  מודעת אבל ליד בית המשפחה
  צילום: אבי מועלם
  צילום: אבי מועלם
  הפריצה לחנות של הסבתא
  צילום: אבי מועלם
  מומלצים