שתף קטע נבחר

אישום: פדופיל ששוחרר מהכלא ניסה לתקוף בת 7

10 שנים ישב משה מורדוף בכלא, אך זה לא הפריע לו לנסות לבצע מעשה מגונה בילדה בת 7. אביה של הילדה הציל אותה ברגע האחרון מתקיפה במרתף הבניין. לחוקרים הסביר: "איבדתי את השליטה על עצמי"

רק לפני חצי שנה סיים משה מורדוף (29) מבני-ברק לרצות עשר שנות מאסר בגין 13 עבירות של אונס וביצוע מעשי סדום בילדים, אך מסתבר כי גם המאסר הממושך לא הפריע לו להמשיך ולתקוף. הבוקר (יום ה') הוגש נגדו כתב אישום בגין חטיפה לשם ביצוע עבירת מין וניסיון לבצע מעשה מגונה בילדה בת 7.

 

מכתב האישום, שהוגש על-ידי פרקליטות מחוז תל-אביב לבית משפט המחוזי בעיר, עולה כי בשבוע שעבר הבחין מורדוף בילדה צועדת בסמוך לבניין באחת הערים בגוש דן, ו"מיד גמלה החלטה בליבו לבצע בה מעשים מגונים".

 

הוא עקב אחריה עד שנכנסה לתוך הבניין, וכשזו נכנסה למעלית הוא נכנס אחריה. כאשר הילדה ביקשה לצאת מהמעלית הוא חסם את דרכה, תפס בידיו בבטנה והרים אותה באוויר, תוך שאיים עליה כי אם לא תשתוק, יפגע בה. לאחר מכן הוא גרר אותה בכוח ובניגוד לרצונה למרתף.

 

הילדה התחננה וזעקה שישחרר אותה. אביה נכנס באותו זמן לבניין, ומורדוף שהבין כי ייתכן שמישהו שמע את הזעקות שחרר אותה. יש לציין כי כנגד הנאשם עומד צו פיקוח ומעקב, לפיו חל עליו בין היתר "איסור התחברות עם קטינים ואיסור שהייה לבד עם קטינים".

 

בבקשת המעצר עד תום ההליכים נטען כי מורדוף טען: "איבדתי את השליטה על עצמי. חשבתי ללטף אותה מעל הבגד".

את אי יכולתו לרסן את עצמו מלבצע עבירות מין, הוא הסביר: "כשראיתי את הילדה כשהיא נכנסה לבניין, אני איבדתי את השליטה על עצמי. אני פחדתי מעצמי. הייתה לי תקווה שהיא כבר לא שם. כשנכנסה לבניין נכנסתי כמו לטרנס כזה".

 

עוד נטען בבקשה כי "רק בנס ניצלה הקטינה מציפורניו של הנאשם. הוא לא נרתע מדמעותיה של הילדה, לא נרתע מזעקותיה קורעות הלב. רק לאחר ששמע קולות של אדם נכנס לבניין, חשש שמה זעקותיה נקלטו באוזני אדם זה וחשש להיתפס. רק בשל חששו שייתפס ניאות לשחרר את הילדה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
נכנס למעלית אחרי הילדה. אילוסטרציה
צילום: ג'ו קוט
מומלצים