שתף קטע נבחר

מונה מפרק זמני לחברת ההיי-טק אקספליי

ביהמ"ש המחוזי בת"א מינה לתפקיד את עו"ד ערן אטלס. ביום שני הגישו 17 עובדים בחברה בקשת פירוק, בטענה כי היא חייבת כ-3 מיליון דולר לנושיה, בהם גם עובדיה

בית המשפט המחוזי בת"א מינה היום (ה') מפרק זמני לחברת היי-טק אקספליי. השופטת ורדה אלשייך מינתה לתפקיד את עו"ד ערן אטלס והסמיכה אותו לתפוס ובמידת הצורך לנהל את נכסי החברה.

 

ביום שני הגישו 17 עובדים בחברת אקספליי לבית המשפט המחוזי בת"א בקשת פירוק כנגד החברה. העובדים טוענים, באמצעות עוה"ד אופיר רונן ושרון מילגרום, כי החברה הנה חברת היי-טק פרטית, שהעסיקה כ-20 עובדים, ביניהם מבקשי הבקשה, וכעת יש לחברה חוב כלפיהם. 

 

לטענתם, החברה סיימה לפתח את המוצר החדשני שלה, מקרן וידאו זעיר, שהינו מהמתקדמים בעולם. המוצר מאפשר להקרין על הקיר סרטונים, מצגות ותמונות ממכשיר כגון טלפון סלולרי, איי-פוד, אייפון ומכשירים נוספים.

 

עוד נטען בבקשה, כי בעקבות המשבר הכלכלי החמור בעולם נעצר גיוס הכספים שתוכנן בחברה, בסך של 10 מיליון דולר. הון זה נדרש לחברה על מנת ליצר את המוצר ביצור סדרתי ולשווקו ברחבי העולם. כתוצאה מעצירת המימון נקלעה החברה לקשיים כלכלים קשים. לטענת העובדים, החברה חייבת לנושיה כספים בסך של כ-3 מיליון דולר. 

 

עוד נטען כי ב-12 לאוקטובר השנה התקיימה ישיבת דירקטוריון של החברה, בה הוחלט להפסיק את פעילותה בשל קשייה הכלכליים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים