שתף קטע נבחר

יון תומרקין מחפש אהבה

כשיון תומרקין היה ילד הוא חלם להיות... חייל! בימים אלה חלומו הפך למציאות והחייל הוא שחקן במשרה מלאה שחולם להתחתן בגיל צעיר. השבוע הוא על שער "לגבר", סיבה טובה לדבר איתו על הדמיון לאבא שלו, מעריצות והאהבה אותה הוא מחפש

השבוע על שער "לגבר" בעיתון לאשה, כוכב הנוער, יון תומרקין, שבימים אלה מתפקד כשחקן וכחייל במשרה מלאה. בראיון לסימה שושן מגלה יון שכילד חלם להיום חייל ופנטז

על רובים, אקדחים וחיילים.
במקביל לחלומות על צה"ל, כבר בגיל תשע הוא התחיל לנסות את כוחו במשחק ומספר שאבא, חתן פרס ישראל לפיסול האמן יגאל תומרקין, סידר לו את האודישן הראשון שלו. אך בעוד שמו של תומרקין האב נקשר בפרובוקציות מתוקשרות, תומרקין הבן מתעקש שלא להמשיך את דרכו ולמעשה מתברר כי הוא אוחז באופי הפוך לגמרי עד כדי כך שבתעשיית הטלוויזיה מדברים עליו כעל שחקן בעל אופי נוח ונעים לבריות. "אנחנו שונים, למרות שבבסיס שנינו עושים את מה שטוב לנו", אומר יון, "ההבדל בינינו הוא רק שאבא שלי לא חוסך במילים ובהתבטאויות ואני הולך על דרכי נועם, יותר בעניין של חייה ותן לחיות".  

 

 בחנוכה הקרוב, תוכלו לראות את תומרקין ב"פסטיגל קונג פו", שם הוא יככב לצד יעל בר זהר, אלי יצפאן, מאיה בוסקילה, עדי הימלבלוי, עידן יניב ואחרים: "אני בהחלט מצפה לפסטיגל", הוא אומר בכנות האופיינית לו, "מבחינתי מדובר בסוג של התמודדות, כי יש לי פחד במה. אני אוהב להציב לעצמי יעד לסמן אותו ולהתמודד".
באותו גילוי לב הוא מדבר על היציאה מהאלמוניות וגם על המעריצות. "בהתחלה גילויי ההערצה והחיבה היה לי מאוד מוזרים, אך ברור לי שזה מגיע עם העבודה, וזה בהחלט מחמיא", הוא מסביר בחיוך נבוך.
ומה עוד? אחרי זוגיות מתוקשרת עם עמית פרקש, שאותה הוא גם יפגוש בפסטיגל, ורינונים סביב זוגיות עם מאי הרשקוביץ שמשחקת לצידו ב"האי", תומרקין מחפש בת זוג ומספר שחבריו התגייסו לעזור לו למצוא.  ועל כך נאמר - נאחל לחייל בהצלחה!

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יון תומרקין על שער "לגבר". חייל וג'נטלמן
צילום: איתן טל
יון תומרקין ועמית פרקש. רוקדים עם אקסים
צילום: יגל בר קמא
לאשה בפייסבוק
מומלצים