שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  טרגדיה בסערה: אבי הכלה נכנס לים, ולא שב

  החורף נפתח בסערה ובהצפות, בעיקר באזור השרון, ובטרגדיה משפחתית אחת בחוף סירונית בנתניה. גבר בשנות ה-50 לחייו, שהיה אמור להשתתף ביום ראשון בחתונת בתו, לקח את קרובי משפחתו מבלרוס לרחצה בחוף. הוא לא שב מהים. אחר נפגע באורח קשה מאוד, והשלישי ניצל

  את יום הסערה הזה מלווה טרגדיה בנתניה: גבר בשנות ה-50 לחייו, שהיה אמור להשתתף ביום ראשון בחתונת בתו, נכנס בצהריים (יום ו') לרחוץ בחוף סירונית בנתניה - ומאז נעלמו עקבותיו. כוחות משטרה סורקים את המים והחוף. קרוב משפחה שהגיע מבלרוס טבע ונפגע קשה מאוד. קרוב אחר ניצל ומשתתף במאמצים לאתר את אבי הכלה.

   

  ביום ראשון אמורה להתקיים חתונה של תושבת נתניה. היום החליט אבי הכלה לפנק את אורחיו, בני המשפחה מבלרוס, והזמין אותם לשחייה בחוף סירונית. השלושה נכנסו למים, נקלעו למצוקה והחלו לטבוע. 


  כוחות הצלה מחפשים את האב הנעדר (צילום: עידו ארז)

   

  אחד מהם הצליח להוציא חברו כשהוא מחוסר הכרה אל החוף. אזרחים שהיו במקום החלו לבצע בו פעולות החייאה ובמקביל הוזעק למקום צוות מד"א שרון.

   

  הפרמדיק אדי ורשלובסקי: "קיבלנו דיווח על אדם מחוסר הכרה בחוף, הגענו למקום ומצאנו את האדם ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו בפעולות החייאה מתקדמות והמשכנו בטיפול גם במהלך הפינוי עד להגעה לבית החולים לניאדו בעיר. הגענו לבית החולים כשמצבו קשה מאוד".


  צוותי מד"א ומשטרה הוזעקו (צילום: עידו ארז)

   

  בינתיים התברר כי אבי הכלה נעלם בים. למקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרת נתניה שפתחו בסריקות בסיוע אופנועי ים וכן ספינת השיטור הימי. לחוף הגיעו גם בני משפחה המומים. החיפושים אחר אבי הכלה עדיין נמשכים.

   

  דובר משטרת מרחב שרון, מפקח זיוון פריידין, אומר כי המשטרה הביאה למקום אופנועי ים על-מנת לבצע סריקות אחר הטובע הנעדר. בנוסף, ספינת השיטור הימי עורכת סריקות במקום. שוטרי משטרת נתניה מבצעים סריקות גם לאורך החוף. "הסריקות בים יימשכו עד לשעת החשיכה. במהלך הלילה ייערכו סריקות על החוף עצמו כדי לראות אם נסחפה גופה מהים".

   

  החזאי מזהיר מפני רחצה בים. גובה הגלים מגיע היום עד ל-3.5 מטרים. בשיאה של המערכת החורפית - ביום שני - יגיע גובה הגלים ל-5.50 מטרים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סירת שיטור ימי מסייעת בחיפושים
  צילום: עידו ארז
  צילום: צחי  זלכה
  יום של שיטפונות בשרון. בתמונה: הוד השרון
  צילום: צחי זלכה
  מומלצים