שתף קטע נבחר

סעודיה: פדופיל יוצא להורג וגופתו תוצג על צלב

הפדופיל נתפס בזכות תלונתו של ילד בן 7 שסיפר שהנאשם השאיר אותו למות במדבר. האנס ערער על גזר הדין, אך בית המשפט קבע שמותר לערוף את ראשו ולהציג את גופתו לראווה

בית המשפט לערעורים בסעודיה קבע היום (ג') כי אין כל בעיה להוציא לפועל את עונש המוות שנגזר על צעיר בן 22 שהורשע באונס של חמישה ילדים. פרקליטיו ביקשו לבטל את גזר הדין האכזרי - הוצאה להורג בעריפת ראש ובצליבה.

 

הצעיר נעצר בתחילת השנה בעקבות תלונה שהגיש ילד בן 7. המתלונן סיפר לחוקרי המשטרה כי נאנס על ידי הנאשם, שהשאיר אותו למות במדבר. לכן הורשע הצעיר בעבירות של אונס וניסיון רצח ונגזר עליו עונש מוות קשה. ראשו יערף וגופתו תתלה על צלב במקום פומבי.

 

החוק הסעודי כולל כמה סעיפים השאובים מההלכה המוסלמית - בהם הוצאות להורג של רוצחים, אנסים, סוחרי סמים ושודדים, בדרך כלל בעריפת

ראש פומבית. סעודיה טוענת כי היא מיישמת את חוקי השריעה כדי "להבטיח את זכויותיהם" של מוסלמים ובני דתות אחרות.

 

40 בני אדם הוצאו להורג בסעודיה מאז תחילת השנה, אך עונשי צליבה נחשבים לחריגים אפילו עבור הממלכה הערבית. המקרה האחרון אירע לפני חצי שנה, אז תושב המדינה נצלב בשל הרצח אכזרי של איש ובנו הצעיר. הרוצח התעלל מינית בילד בן 11 וחנק אותו למוות. לאחר מכן, הוא דקר למוות גם את אביו, כשזה חיפש אחר בנו.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים