שתף קטע נבחר

פרשת פנאן: דריקס הגיע לתשאול ברשות המסים

יממה לאחר שחוקרי הרשות פשוט על משרדי מכבי ת"א, נדרש מנכ"ל הצהובים לתת הסברים לתכולת הארגזים שהוחרמו. חברו של פנאן למשטרה: "הוא התאבד בגלל איומים מהשוק האפור"

יממה לאחר שחוקרי רשות המסים פשטו בשנית על משרדי מכבי תל אביב, הגיע מנכ"ל המועדון, אלי דריקס, לתשאול בעניין "פרשת פנאן". דריקס לא הוזמן לחקירה, אלא כדי להסביר ולתת תשובות על תכולת הארזים שהוחרמו ממשרדי המועדון הצהוב ברחוב הירקון.

 

 

כזכור, לפני שמונה ימים התבצעה הפשיטה הראשונה, במהלכה שהו החוקרים כמה שעות במשרדים, החרימו מסמכים רבים וכונני מחשב. אתמול, בפשיטה השנייה, יצאו חוקרי הרשות מהמשרדים עם כ-50 ארגזים מלאים במסמכים.


הפשיטה של אנשי רשות המסים במשרדי מכבי (צילום: אורן אהרוני)

 

כמו כן, בשבועות האחרונים נחקרו שורה ארוכה של שחקנים, מאמנים ואנשי מנהלה לשעבר במכבי תל אביב. צביקה שרף, עודד קטש, גיא גודס, נדב הנפלד, וילי סימס, רגב פנאן וציון נתן מסרו עדות במשרדי הרשות בקריית הממשלה.

 

מי שאמורים גם הם למסור עדות בימים הקרובים הם שני הקודוקודים של מכבי - היו"ר שמעון מזרחי, ואחד הבעלים - דייויד פדרמן. כזכור, מזרחי טען מספר פעמים כי לא ידע דבר על פעילותו של פנאן ב"בנק ההשקעות" שניהל לכאורה במהלך שנותיו במכבי תל אביב.

 

כדורגלן העבר יעקב שני, שהיה חברו הטוב של פנאן, מסר היום עדות במשטרת תל אביב צפון. הוא טען בפני החוקרים כי התאבדותו של פנאן היתה קשורה לאיומים שספג מגורמים בשוק האפור.

 

  • השתתף בהכנת הידיעה: אבי כהן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלי דריקס
צילום: אורן אהרוני
מומלצים