שתף קטע נבחר

הליכוד והעבודה מורידים כפפות: חילופי האשמות קשים

בליכוד טוענים כי ההסכם שמנסה ברק להגיע אליו נועד לצרכי בחירות בלבד. במטה הבחירות של ברק, אומרים בתגובה כי "הליכוד נתקף בהיסטריה כשהוא רואה את ישראל צועדת לקראת סיום הסכסוך"

חילופי ההאשמות בין הליכוד למפלגת העבודה מחריפים, למרות ההבטחות לנהל מערכת בחירות שקטה. "ברק חושב שהציבור מטומטם, אבל הציבור מבין שההסכם החפוז שמתגבש הוא לצרכי בחירות בלבד. לראש הממשלה היוצא אין מנדט לוותר בשם העם היהודי על קודשי ישראל ועל הנכסים החיוניים לבטחונם של אזרחי ישראל". כך אמרו היום (יום ד') בליכוד על המשא ומתן המדיני שמנהל ראש הממשלה, אהוד ברק.
יו"ר הליכוד, אריאל שרון, הוסיף כי "ראש הממשלה מבצע מכירת חיסול של כל האינטרסים הלאומיים, הבטחוניים והאסטרטגיים של מדינת ישראל. מדובר במהלך מסוכן שעוקף את הדמוקרטיה ואת הכנסת. התמרונים של ברק מסוכנים לישראל".
שרון הוסיף מאוחר יותר דברים מתונים ואמר כי "אסור להשתמש במילים כמו בוגד. ברק לא בוגד. יש הבדלים מהותיים וניגודים קריטיים בהשקפות העולם, אולם אסור להגרר לשימוש בטרמינולוגיה מתלהמת".
מטה הבחירות של ראש הממשלה לא נשאר חייב: "סילבן שלום וראשי הליכוד נתקפים שוב בהיסטריה כשהם רואים את ישראל צועדת לקראת סיום הסכסוך. החתירה לשלום היא אינטרס קיומי ולא תרגיל בחירות. מוטב לאריאל שרון, לפני שהוא מטיף מוסר לראש הממשלה, שיזכור מי סיכן את כיסאו למען השלום ומי היה מוכן לזחול לתוך ממשלת ברק כדי לשמור על כיסאו ולעצור את נתניהו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרון. ראש הממשלה עושה מכירת חיסול
מומלצים