שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סנו רוכשת את מותגי קרליין תמורת 85 מיליון שקל
  סנו התקשרה עם חברת אמיליה, אשר רכשה לפני כשבועיים מפריגו האמריקנית את חברת קרליין ורכשה בין היתר את המותגים קרליין, נקה 7, soft care ועוד
  חברת סנו רוכשת את כל מותגי קרליין בעסקה שהיקפה 85 מיליון שקל. החברה התקשרה לביצוע העסקה עם חברת אמיליה, אשר רכשה לפני כשבועיים מפריגו האמריקנית את חברת קרליין.

   

  היקף המכירות השנתי של קרליין הוא מעל 200 מיליון שקל ופורטפוליו מותגי האיפור, הקוסמטיקה והטואלטיקה שלה כולל את המותג קרליין ואת המותגים נקה 7, סקין גארד, דרמפון, שמפו 10, soft care, בת אורן ועוד. בנוסף, קרליין היא גם יצרנית של מותגים פרטיים לרשתות שיווק ונחשבת לאחד הספקים המובילים של סופר פארם, לה היא מייצרת מוצרים תחת המותג הפרטי לייף.

   

  את חברת סנו ייצגו בעסקה עו"ד שלומית ווגמן ודוד חודק ממשרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק הלוי ושות'. את אמיליה ייצג בעסקה עורך הדין רונן ציטבר.

   

  אמיליה פיתוח, שבשליטת איש העסקים עודד פלר, רכשה את קרליין מחברת פריגו האמריקנית. מבנה העסקה קבע כי פריגו תקבל עבור קרליין סכום של 205 מיליון שקל. 121.5 מיליון שקל מהסכום הכולל יועברו מאמיליה לפריגו ועוד 83.5 מיליון שקל ישולמו לפריגו מתוך קופת קרליין במועד השלמת העסקה.

   

  אמיליה פיתוח היא חברת אחזקות ישראלית בתחומי תעשייה, סחר ונדל"ן. עם החברות שבהן היא מחזיקה נמנות זהר דליה, פלציב, מקסימה, אבן קיסר, כרומגן, טלדור, קרן ההשקעות טנא ועוד.

   

  על פי הודעת סנו לבורסה, סנו תרכוש מאמיליה את כל הקניין הרוחני שנכלל בעסקה, כולל מותגים רשיונות, זכיונות וזכויות לשימוש בקניין הרוחני. קרליין תמשיך לייצר באתר החברה בירוחם למשך 5 שנים ותתמקד במוצרי המותג הפרטי (פרייבט לייבל) עבור לקוחות מקומיים ובחו"ל.

  פורסם לראשונה 17/11/2009 21:35

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים