שתף קטע נבחר
זירת הקניות

נשות הצללים

מאחורי כל גבר מצליח ניצבת אישה מצליחה. אולי זו קלישאה שחוקה, אבל לקלישאות יש בדרך כלל נטייה להתברר כנכונות. הנשים הבאות הן נשים חזקות, עצמאיות וקנאיות לפרטיותן, שלגמרי במקרה נמצאות בזוגיות עם כמה מהגברים היותר מפורסמים בעולם הבידור הישראלי. גברים, תנוחו, הפוקוס עובר לנשים

אשת הצללים: אפרת ארליך.

בר המזל: אסי ישראלוף.

קילומטרז' זוגי: 5 שנים ברוטו, 3 נטו.

מי התחיל עם מי: הוא איתה. אם לשפוט לפי התמונות, אפשר להבין אותו.

כשהיא לא "אשתו של", היא: מנהלת הפקה במשרד פרסום.

רמת החשיפה: המינימום המתבקש. החשיפה העיקרית שלה התרחשה רק לאחרונה, בעקבות החתונה שהתקיימה ביוני השנה.


צילום: אורי אליהו, באדיבות פנאי פלוס 

 

מעניין לדעת ש: אחת מאקסיותיו המפורסמות של אסי היא קארין מגריזו, שעברה לאחר מכן לזרועותיו של קוטל הנשים (במובן החיובי של המילה) ציון ברוך, ובכך סימנה "וי" על שני שליש מצוות "מה קשור". לפני כשנתיים אפרת ואסי נפרדו "סופית". שנה לאחר מכן האהבה גברה והשניים התקמבקו, הפעם לתמיד (טפו טפו וכו', כן?). חוץ מזה, יש לה סטייל נדיר וסטאר קוואליטי שזועק לאור הזרקורים.

 

בשורה התחתונה: העם דורש יותר אפרת ארליך. נקודה.

 

אשת הצללים: דרורית זרמון

בר המזל: גיא לואל.

קילומטרז' זוגי: 7 שנים + בת.

מי התחיל עם מי: הוא איתה.

כשהיא לא "אשתו של", היא: ארט דירקטורית נחשבת, מוותיקות תעשיית הפרסום בארץ.

רמת החשיפה: כמעט אפסית. דרורית וגיא ממש לא חובבים אירועים מיוח"צנים. חוץ מזה, להיות אשת קריירה ואמא לא משאיר לך הרבה זמן.


צילום: רפי דלויה, באדיבות פנאי פלוס

 

מעניין לדעת ש: דרורית מבוגרת מגיא בארבע שנים וקצת, והיא גרושתו של הפרסומאי אילון זרמון. זרמון יצא עם נשות ברנז'ה רבות, בין השאר גם עם יעל פוליאקוב שביססה עליו דמות ביזארית במיוחד ב"הכול דבש". אילון הגדיר בעבר את דרורית כאחת הנשים האינטליגנטיות שהכיר. וגם: היא אמא לשלוש בנות: שתיים מנישואיה הקודמים, ושירה, הבת המשותפת לה ולגיא. היא וגיא אינם נשואים, וככל הנראה גם לא מתכוונים להתחתן.

 

ציטוט נבחר: "אני מת עליה. היא מאפסת אותי. זה לא שהיא יושבת ומטיפה לי, אבל היא שומרת עליי שפוי עם הרגליים על הקרקע. היא נותנת לי את הקונטרה". 

בשורה התחתונה: אם היינו במקום דרורית, ממתק כמו "קוזו" - הדמות ההורסת שלו ב"פולישוק" - היה הורס לנו כל דיאטה. העם דורש עונה שנייה (ואם אפשר גם קאמבק של בני קייזרמן האגדי מ"טלנובלה בע"מ", זה בכלל יהיה מעולה).

 

אשת הצללים: נועם בן־גוריון.

בר המזל: טל מוסרי.

קילומטרז' זוגי: 7 שנים + בן.

מי התחיל עם מי: הוא איתה, בחנות נעליים. נועם מכרה, טל קנה. למרות שהיא לא הייתה כל כך נחמדה אליו, כשיצא מהחנות הוא התקשר לחבר טוב ואמר לו "כרגע הכרתי את אשתי". למחרת התקשר לחנות והזמין אותה לצאת איתו.

כשהיא לא "אשתו של", היא: מורה לליקויי למידה.

רמת החשיפה: המינימום של המינימום המתבקש.


רפי דלויה, באדיבות פנאי פלוס

 

מעניין לדעת ש: נועם היא נצר למשפחתו של דוד בן־גוריון. היא מתרגלת יוגה באופן קבוע ומקפידה לעמוד על הראש כמה דקות בכל יום, ממש כמו סבא רבא. כשהסכימה לצאת עם טל לא היה לה מושג מי הוא, כי לא הייתה לה טלוויזיה בבית. כשפגשה לראשונה את עודד מנשה ואת מיכל ינאי, שאלה את טל אם הם מפורסמים. באחד הראיונות הוא סיפר כי בדייט הראשון הם קפצו למיטה, ובדייט השני הוא כבר בכה לידה. נועם היא בת הזוג הרצינית הראשונה של טל והאישה היחידה שבילה איתה לילה שלם, לדבריו. לבנם הבכור הם קראו בשם ההורס ליבי.

 

ציטוט נבחר: "נועם היא אדם פרטי ועצמאי מאוד, ויש לה חיים משלה. היא מדהימה, אני עדיין לא מבין איך נפל עליי כזה דבר".

בשורה התחתונה: מה שבטוח, נחסכה מנועם הדילמה הנצחית של "מממ... הוא כזה חמוד, אבל מעניין אם הוא טוב עם ילדים".

 

אשת הצללים: ליאן פרידמן.

בר המזל: אסי כהן.

קילומטרז' זוגי: 10 שנים + 2 בנות.

מי התחיל עם מי: הוא איתה.

כשהיא לא "אשתו של", היא: עורכת דין בהכשרתה ואמא במשרה מלאה.

רמת החשיפה: המינימום המתבקש. ליאן מגיעה עם אסי לאירועים של חברים מהברנז'ה. אבל כמעט ולא מפציעה לאירועים מיוח"צנים.


צילום: רועי חביב, באדיבות פנאי פלוס

 

מעניין לדעת ש: ליאן מאוד קנאית לפרטיותה. כאשתו של אחד הגברים הנחשקים בארץ, היא מעולם לא התראיינה לתקשורת ואין לה שום כוונות להיחשף מעבר לנדרש. מה שבטוח, לשתי הבנות של ליאן ואסי יהיה עם מה להתמודד כשיגיעו לגן - השמות שלהן הם אלי ודני כהן.

 

ציטוט נבחר: "היא מקבלת אותי עם כל הפאקים שלי. מכירה אותי, ויודעת לחזק כשצריך. אני מתייעץ איתה על הכול, והיא יפהפייה".

בשורה התחתונה: תפזרו חמסות איפה שרק אפשר, Just to be on the safe side.

 

אשת הצללים: שלי כספי.

בר המזל: אדיר מילר.

קילומטרז' זוגי: 7 שנים + בת.

מי התחיל עם מי: הוא איתה, במסיבה.

כשהיא לא "אשתו של", היא: מאמנת אישית ועסקית בחברה של אלון גל.

רמת החשיפה: המינימום המתבקש.


צילום: אביגיל עוזי

 

מעניין לדעת ש: לטענת אדיר הדמות של חברתו השתלטנית, שלא לומר המסרסת ב"רמזור", ממש לא מבוססת על שלי ואפילו רחוקה מלהיות דומה לה. אדיר הציע לשלי נישואין לאחר שלוש שנים של ביחד, כשהוא לבוש בטי־שירט עם ההדפס "התינשאי לי?". בהתחלה שלי לא שמה לב, והוא נאלץ לחכות בסבלנות עד שהבחינה בכיתוב. היא כמובן מיד הסכימה להצעה. לבתם הבכורה הם קראו ליהי.

 

ציטוט נבחר: "אשתי יפהפייה אמיתית. כבשתי אותה בזכות ההומור שלי, ולא בזכות השרירים המסוקסים. מבחינתה אני הכי יפה בעולם, הכי בראד פיט, אבל היא לא אובייקטיבית".

בשורה התחתונה: איזה גבר שפוי שמעוניין לשמור על שלום בית יודה שתכנית הזויה כמו "רמזור" מבוססת על מה שקורה אצלו בבית? לא ככה, מירי?

 

אשת הצללים: הילה אהרון.

בר המזל: גורי אלפי.

קילומטרז' זוגי: 9 שנים + 3 בנות.

מי התחיל עם מי: השניים למדו יחד בתיכון "בליך" ברמת גן. הם הכירו בכיתה ט', אבל רק בי"ב הוא העז לעשות את הצעד ולהתחיל איתה. זה קרה בטיול השנתי לאילת, עד אז הוא הבריז מהטיולים האלה והפעם הוא לא פספס. תרתי משמע.

כשהיא לא "אשתו של", היא: בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ארגוני, וגם למדה קואוצ'ינג. היא הקימה עסק לייעוץ ולפיתוח שחקנים, כדי לעזור להם להתפתח בתפקידים הרצויים.


צילום: ג'קי יעקב, באדיבות פנאי פלוס

 

מעניין לדעת ש: השניים התחתנו כשהיו בני 24, והיא החברה הראשונה והיחידה שהייתה לו EVER (!!!). הדמות המטורפת של "שולץ" שיצר גורי, בגילומו של רועי בר נתן, למעשה מושתתת על הפעילות העסקית של הילה. היא לקחה את זה בהומור. כיוון שבמשפחה של הילה יש רק בנות וכדי לא להכחיד את שם המשפחה שלה, כאות אהבה גורי הוסיף לשם שלו את שם משפחתה ולכן בתעודת הזהות הוא נקרא גורי אלפי־אהרון. עכשיו כשגם להם יש שלוש בנות, ככל הנראה גם הבעלים שלהן יצטרכו להוסיף לעצמם את השם אלפי. לבנותיהן הם קראו אמה, סול ומליה.

 

ציטוט נבחר: "ניסיתי להתחיל איתה, והיא סירבה לי שוב ושוב. כבר כמעט איבדתי תקווה, ואז היא נעתרה. אני עדיין מאוהב בה, ואני נורא נבוך להגיד את זה. אני פשוט לא רוצה שזה ייגמר".

 

בשורה התחתונה: ייתכן מאוד שהילה זכתה בבחור הכי רומנטי בעולם הבידור הישראלי. ככה כן מתנהגים!

(מאת קרן נתנזון)

 

אשת הצללים: גילי לוי.

בר המזל: ארז טל.

קילומטרז' זוגי: 7 שנים + בת + בטן הריונית.

מי התחיל עם מי: הוא איתה.

כשהיא לא "אשתו של", היא: עסקה בעבר בתחום ההיי־טק, וכרגע מתפקדת כאמא במשרה מלאה.

רמת החשיפה: המינימום המתבקש. מפציעה לאירועים של חברים מהברנז'ה ותו לא.


צילום: אורי אליהו, באדיבות פנאי פלוס

 

מעניין לדעת ש: ארז וגילי הכירו במטוס. השניים טסו כל אחד מטעמו בענייני עסקים, התיישבו זה ליד זה והחלו לשוחח. ככל שהשיחה התעמקה, ארז הבין שלגילי אין שמץ של מושג מי הוא, מה שרק משך אותו יותר. השניים נישאו בחשאי בבית כנסת בתל אביב כשהרווק הנצחי היה בן 44 (!). כשבעה חודשים לאחר החתונה נולדה בתם הבכורה יעל. כן, תעשי את החשבון לבד.

 

בשורה התחתונה: גילי לחלוטין נראית כמו מישהי שיכולה להכיל את המותג "ארז טל". העובדה שלא היה לה מושג מי הוא קצת תמוהה בעינינו, אך יכולה להעיד מאידך על סוג של אנינות טעם (ע"ע "גלגל המזל", "איפה אתה חי?"). מעבר לכך, מוטב שישמור עליה טוב, כי ליאור שליין לא יהיה שם הפעם כדי לספוג את הריבאונד.

 

אשת הצללים: אמי פרידמן.

בר המזל: טל ברמן.

קילומטרז' זוגי: 8 שנים + 3 (שתי בנות ובן) + בטן הריונית.

מי התחיל עם מי: הוא איתה. טל ראה אותה יושבת עם חברותיה בפיק־אפ בר תל אביבי (מי אמר שאי אפשר לצאת משם עם בעל?), אזר אומץ, ניגש אליה והציג את עצמו. זו הייתה אהבה ממבט ראשון. שמונה חודשים אחר כך הם כבר התחתנו.

כשהיא לא "אשתו של", היא: פסיכולוגית קלינית המחזיקה בקליניקה פרטית, וגם נותנת ייעוץ פסיכולוגי במסגרת ליהוק לתכניות ריאליטי (בין היתר, אמי נתנה ייעוץ פסיכולוגי גם לתכנית "האח הגדול Vip").

רמת החשיפה: המינימום המתבקש (מלבד קמפיין משותף ומסוקר שעליו כתוב בהמשך).


צילום: ג'קי יעקב, באדיבות פנאי פלוס 

 

מעניין לדעת ש: החתונה של השניים הייתה צנועה למדי, ולא כללה שורה ארוכה של ברנז'איסטים אוהבי מצלמות. מה שכן, אמי וטל לקחו ברצינות את עניין הרחבת הקן, ולמשפחה התווספו שלושה ילדים בשלוש שנים (יהלי, מיה וליהי), והבטן כאמור עוד נטויה.

 

ציטוט נבחר: "ברגע שבאה מישהי שידעתי שאני רוצה לחיות איתה את חיי ולגדל איתה את ילדיי, זה פשוט קרה. הלכתי על זה בלי לחשוב פעמיים".

בשורה התחתונה: בשל הקשר החם של ברמן עם הקולגה־ BFF אביעד קיסוס, האחרון נוהג לטוס איתם לחו"ל ואף נכנס איתם למיטה במסגרת קמפיין משותף שהשלושה עשו לבנק "הפועלים" ב־2008. השאלה המתבקשת: כל כמה זמן אמי חשה כמו גלגל שלישי במערכת היחסים הזו? 

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אסי כהן וליאן פרידמן
צילום: ענת מוסברג
ארז טל וגילי לוי
צילום: ענת מוסברג
כתבו לנו
מומלצים
מומלצים