שתף קטע נבחר

צפו בשני יציעים בגארדן מחפשים את רוב

חבורת קומיקאים ניו יורקית בשם Improv Everywhere הצליחה להפיל בפח עשרות אוהדי הניקס, כשהם "לכאורה" מנסים לקרוא לבחור בשם רוב, שאיבד את הדרך בחזרה למושבו

חבורת קומיקאים אמריקנית בשם "Improv Everywhere", הצליחה להפיל בפח שני יציעים במדיסון סקוור גארדן. במהלך המשחק של הניקס נגד אטלנטה ביום רביעי שעבר, השתילה החבורה בחור בשם רוב, שלכאורה ישב עמם לצפות במשחק.

 

 

לאחר שהלך להביא לעצמו אוכל, נראה היה כאילו רוב לא מוצא את הדרך בחזרה למקומו. תחילה חמשת חבריו "ניסו" לקרוא לו, ולסמן לו בידיים היכן הם נמצאים, אך רוב "לא ראה אותם". לאט לאט הצטרפו עוד ועוד צופים למשימה, וצעקו לעבר רוב.

 

 

לאחר כמה דקות, אוהדים ביציע שלם, שהפך בהמשך לשניים, החלו לקרוא לרוב, שבינתיים הגיע לקצה השני של הגארדן. בשלב מסוים הבחין בכך אחד הצופים לידו עבר רוב, והוא סימן לו לאן עליו להגיע, אך רוב, כמה מפתיע, שוב התבלבל.

 

לאחר כמה דקות פצחו ביציע בשיר קצבי, שאמור אף הוא היה לתפוס את תשומת ליבו של רוב. בסופו של דבר, כמובן, רוב מצא את מקומו והחבורה התאחדה. לאחר קריאה בבלוג של החבורה, מסתבר שזו לא הפעם הראשונה שהם עושים את התרגיל הזה, שכן ב-2006 הם עשו אות אותו הדבר ביאנקי סטדיום, אך שם לא היתה מצלמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ג'ורדן היל. לא חיפש
צילום: AP
מומלצים