שתף קטע נבחר

לבייב יתלונן במשטרה לאחר שהותקף בביהמ"ש

התוקף, ישראל מכלף, ניסה להתפרץ לדיון בהסדר האג"ח בבית המשפט וצעק: "האיש הזה לקח לי את כל החיים שלי - אפילו לחם ובצל הוא לא השאיר לאכול". לבייב אמר לו "בשביל אנשים כמוך יש בית משפט"

הבוקר (ד') במהלך הדיון בבית המשפט בעניין הסדר החוב של לבייב הותקף בעל השליטה באפריקה ישראל על ידי ישראל מכלף, שטען כי לבייב נישל אותו מקרקע בדרום תל אביב. בעקבות התקיפה מתכנן לב לבייב להגיש תלונה במשטרה נגד אותו אדם.

 

 

מכלף, כבן 60, ניסה להיכנס לתוך האולם אך נבלם על ידי המאבטחים. מכלף שנשאל אם הוא בעל אג"ח פרץ בצעקות: "אין לי אג"ח אבל האיש הזה לקח לי את המגרש את העסק את כל החיים שלי - אפילו לחם ובצל הוא לא השאיר לאכול. ישבתי בגללו בכלא".

 

לדבריו, הוא בעל מגרש ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב שנלקח ממנו לצורך בניית קניון של אפריקה ישראל. "את כולכם הוא גונב. שלחתי לו מכתבים עד עכשיו הוא לא ענה", צעק מכלף. הביטחון הוזעק להוציא אותו משם אחרי שהפריע לעבודת השופטים. אותו אדם תקף את לבייב ביציאה מבית המשפט והורחק שוב - כאשר לבייב אמר לו כי "בשביל אנשים כמוך יש בית משפט". מכלף ליווה אחר כך את לבייב בקריאות "שודד, שודד". 

 

בתגובה רשמית לתקרית מסר דובר קבוצת לבייב, רני רהב: "מדובר בפולש לקרקע בדרום תל אביב, שבמשך שנים נוהלו נגדו הליכים משפטיים במנהל מקרקעי ישראל, במטרה לפנותו משטח אליו פלש באופן לא חוקי. לימים אף בית המשפט פסק לפנותו.

 

"בעקבות החלטת בית המשפט מר מכלף החליט לפעול בניגוד לחוק תוך מסע איומים ופגיעה במר לבייב ובני משפחתו. מר מכלף היה נתון במשך מספר חודשים במעצר כתוצאה מאיומים אלה. לאחרונה, אף הוגש נגד מר מכלף כתב אישום בנושא. לאור האיומים היום של מר מכלף בבית המשפט בכוונתנו להגיש תלונה נגדו במשטרת ישראל. ובנוסף, לבקש מהפרקליטות שתחמיר את תנאי מעצרו מחשש למימוש איומיו".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לב לבייב
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים