שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  המטרה: ספר וגבר

  איך כותבים ספר משלב הרעיון ועד ליציאה לאור? בסדרה חדשה נציץ לעולמה של הסופרת הגר ינאי ונלווה אותה דרך כל השלבים, בשאיפה שבסוף גם תמצא גבר. קבלו את הפרק הראשון בו ינאי מתחילה לכתוב

  איך נוצר רעיון לספר? ומה עושים אז? האם מסתגרים בבית ולא יוצאים במשך שנה או שנתיים? מתי מרגישים שמה שיש הוא מספיק טוב וראוי? ולמי מראים, אם בכלל? על כל השאלות האלה ננסה לענות ביחד עם הגר ינאי, בסדרה חדשה שתלווה את הסופרת מראשית דרכה בכתיבת ספר חדש, ובשאיפה עד לרגע בו הוא ייצא לאור.

   

  ינאי. בין הכתיבה לחיים עצמם (צילום: אבי חי. עריכה: מאיה שרון)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הרעיון לספר ניקר בה בעקבות אגדה יהודית שקראה. הניסיון, כדבריה, "לשוות לאגדה נופך ריאליסטי, מודרני, יחד עם אלמנט הפנטזיה, אבל שיתאים ל-2009". ואפילו כבר יש שם לספר, "הדיבוק של משפחת זינגר". אבל כמובן זה עוד יכול להשתנות, כמו הרבה דברים אחרים.

   

  הקושי הרציני: "הלב. אני טובה בסיפורים וטווית עלילות, אבל האתגר הגדול הוא להכניס את הלב, להרגיש את מה שהדמות הראשית איציק מרגישה".

   

  ינאי, שמאחוריה כבר ארבעה ספרים, מוסיפה: "הספר הזה הוא המבחן הספרותי הכי קשה שלי עד היום", אבל אחרי מערכת יחסים זוגית עם שחר שנמשכה שלוש שנים ונגמרה לפני מספר חודשים, היא מבינה שאפילו יותר חשוב מהספר זה למצוא גבר חדש ורציני ולהקים משפחה. שניהם לא פשוטים באותה מידה, ובמהלך הסדרה נראה מה ינאי תשיג, ומה יבוא קודם, וכמובן נאחל לה את שניהם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים