שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ארה"ב: בית משפט יממן איפור לרוצח ניאו-נאצי

  פעיל ימין קיצוני אחד במדינת פלורידה הצליח לנצל את מערכת המשפט האמריקנית למטרותיו, ובקלות רבה. אחרי שהואשם ברצח, הפעיל הניאו-נאצי שכנע את בית המשפט לממן לו מאפר במהלך הדיונים כדי שהמושבעים לא יראו את קעקועיו הפוגעניים.

   

  רשת הטלוויזיה "פוקס ניוז" דיווחה הלילה (יום ב') כי בית משפט בפלורידה הסכים לשלם 150 דולרים מדי יום למאפר כדי שיכסה את הקעקועים הפוגעניים של נאשם ניאו-נאצי במהלך משפטו. סניגורו טען כי הקעקועים יסיחו את דעתם של המושבעים, בעוד התביעה התנגדה למהלך בכל תוקף.

   

  ג'ון דיטוליו (23) עומד לדין בגין אשמה של רצח מדרגה ראשונה, ומשפטו ייפתח היום במדינת פלורידה בארצות הברית. מאז מעצרו ב-2006 הוא קעקע על גופו כמה וכמה סמלים בוטים. "הם הסכימו לאפר את הקעקועים על שני צדי צווארו ולכסות את קעקוע גדר התיל לאורך פניו", אמר עורך הדין ביורן ברונבנד המייצג את הנאשם.

   

  לדיטוליו יש קעקוע בצורת גדר תיל לכל אורך פניו וכן קעקוע גזעני וסמל

  ניאו-נאצי על צווארו. "כשיש לך קעקועים פוגעניים, אנשים יישפטו אותך לפי המראה שלך. זה לא יהיה הוגן לשפוט בדרך כזו, משום שהמשפט אמור להתמקד בעובדות - ולא בקעקועים", הוסיף עו"ד ברונבנד.

   

  אולם בתביעה התנגדו לדברי ברונבנד ואמרו שכיסוי הקעקועים פירושו שבית המשפט יטשטש את הזהות הניאו-נאצית של הנאשם. לטענת הפרקליטות בפלורידה, זהות זו עומדת בבסיס כתב האישום, משום שמסיבה זו הוא רצח אדם אחר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים