שתף קטע נבחר

העברת כספים ב-sms

בנק לאומי ישיק שירות חדש שיאפשר ללקוחות הבנק להעביר כספים על ידי שליחת sms למוטב. מקבל המיסרון - המוטב, יוכל למשוך את הכסף מכל כספומט, על ידי הזנת הקוד שישלח אליו

בנק לאומי הודיע היום על השקת שירות חדש ובלעדי במסגרת מטריית שירותי "לאומי דיגיטל": "מזומן ב- SMS".

 

השירות מאפשר העברת כסף מחשבון הלקוח ומשיכתו על ידי צד שלישי ממכשיר כספומט של לאומי, ללא שימוש בכרטיס מגנטי, אלא באמצעות משלוח קוד משיכה חד פעמי על ידי הלקוח לטלפון הסלולרי של המושך המיועד.

 

הפעולה מתבצעת באמצעות שירות "גלישה ישירה" באתר האינטרנט של לאומי. לקוח המעוניין להעביר סכום כלשהו, למוטב כלשהו, ייכנס ל"גלישה ישירה", יבצע פעולת העברה וימלא את פרטי המוטב. בסיום הפעולה יישלח קוד סלולרי למוטב, וזה יוכל למשוך את הסכום שהוקצב בכל כספומט של הבנק.

 

משיכת הכסף בכספומט תתבצע באמצעות הזנת הקוד שהתקבל בטלפון הסלולרי, תאריך הלידה של המוטב והסכום שהועבר, וזאת ללא הזדהות עם כרטיס מגנטי כנהוג במכשירי הכספומט.

 

השירות יושק כפיילוט ב-15 בדצמבר והחל מחודש ינואר יהיה זמין לכל הלקוחות בכל מכשירי הכספומט של הבנק.

 

הבנק גם מציע ללקוחותיו להירשם ללאומי LABS - מעבדת החדשנות של לאומי שירכז את נושא החדשנות בבנק, יכלול פרויקטים חדשים המפותחים בבנק, יאפשר ללקוחות להצטרף כמתנסים ראשונים לשירותים שעומדים לעלות ויאפשר דיאלוג להעלאת הצעות מצד לקוחות.

 

"זהו שירות אטרקטיבי ביותר, שזוהה על ידנו כצורך של לקוחות רבים ופותח בהתאם, על יד צוותי הטכנולוגיה והמחשוב של הבנק", אמר ראש החטיבה הבנקאית בלאומי, ברוך לדרמן. "באמצעות השירות הזה יוכל לקוח, להעביר כסף לבנו החייל, לחבר טוב שאיבד את ארנקו, או לכל מטרה אחרת, לכל מקום בארץ ובכל שעה משעות היממה".


פורסם לראשונה 15/12/2009 13:33
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שי רוזנצוויג
משיכה באמצעות הקוד
צילום: שי רוזנצוויג
מומלצים