שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הוא טען שציית לכללים, היא טענה שזה אונס

  התקופה של טיפולי פוריות ונסיונות להיכנס להריון אינה קלה. יש גברים שמתחברים לסבל הנשי ומזדהים איתו עד כלות, ולעומתם יש המחפשים תחליפים למה שהיה פעם סוער, חשוב ומשובח. כך עשה בעלה של חברתי, שנכנס לעולם הסאדו-מאזו

  הסלולרי שלי צפצף, ונמלאתי שמחה כשקראתי את ההודעה שלה: "את יכולה להכין לי כדורי שוקולד". היא צירפה סמיילי מחייך חיוך סימפטי.

   

  יותר מדי שנים חיכיתי לשמוע את קולה מבשר לי בטלפון שהתשובה חיובית, אבל ברגע האמת היא בחרה דווקא לשלוח הודעה. שבוע קודם לכן ביקשה שאכין עבורה את כדורי השוקולד השמימיים שלי, ואני הבטחתי לה שכשתהיה בהריון, אכין עבורה מגש שלם.

   

  אופוריה מתוקה השתלטה עליי כשחייגתי אליה כדי להקשיב לקולה המאושר. אני יודעת היטב איך כרעה תחת נטל הטיפולים, כמה סבל חלחל לחייה בעקבות התהליך המתיש ואיזה מחיר נאלצה לשלם בגין הכמיהה לילד.

   

  אבל אותה אופוריה נגדעה באכזריות לא אנושית כשזיהיתי את מספר הטלפון שלה שוב על הצג כמה שעות מאוחר יותר. קולה נשמע היסטרי ומבוהל. לפני שהספקתי לנחש אם ראתה סימני דם על התחתונית ולהרגיע אותה, היא סיפרה בנשימה אחת שבן זוגה עצור. "חשד לאונס". המילים שלה כמו נורו לחלל האוויר, ואני הרגשתי כאילו מישהו הכניס לי אגרוף לסרעפת.

   

  עוד באותו הערב, בבית אימה, עם כוס תה חם ביד, היא מחתה דמעות רבות וחזרה וסיפרה על הרגע בו ראתה את הזיק המבוהל בעיניו ואת ידיו האזוקות. היא גוללה את מסע הייסורים שעברה כשהפכו השוטרים את ביתה ופלשו לפרטיותה בניסיון למצוא ראיות. את הזלזול בשפתם, את חוסר החמלה בעיניהם, את הבוטות של אחד מהם, שהעז לשאול אותה מה בחורה כמוה עושה עם אנס. אילו רק ידע שבאותו הבוקר, אחרי שנים של ציפייה, בדיקת דם אחת פשוטה הרחיבה לה את הלב.

   

  כשנחשפו הפרטים, היא התמוטטה. שנות הטיפולים הסיזיפיים עשו את שלהן, ולמרות שהיתה יפה ומטופחת להפליא, חיי המין שלהם הפכו לבית עסק עם סימון יעד אחד סופי - ההריון. המחזור החודשי עמד על סבב קבוע של זריקות יומיומיות, שאיבת ביציות והחזרה של העוברים, המתנה מורטת עצבים לתשובה שתמיד היתה שלילית, שבוע של בכי והתרסקות, דימום וחוזר חלילה. במרוץ המטורף הזה, שנמשך שנים, לא היה להם סיכוי להשתחרר וליהנות מהמגע המיני.

   

  בתהליך הכואב הזה, הקושי הנפשי הוא של שני בני הזוג, אבל הקושי הפיזי הוא של האשה, שדועכת לאיטה. סקס במהותו כבר כמעט ולא מעניין אותה. ככל שהזמן עובר, הלחץ גובר והתסכול משתק. הסרט היחיד שמסתובב בתוך התאים הקטנים במוח הוא בדיקת הריון ושני פסים ורודים, לא האורגזמה.

   

  יש גברים שמתחברים לסבל הנשי ומזדהים איתו עד כלות, ולעומתם יש המחפשים תחליפים למה שהיה פעם סוער, חשוב ומשובח.  

   

  אצל בן זוגה זה התחיל באופן תמים למדי בגלישה באינטרנט, סרטים מעוררים, צ'טים שגלשו לסייבר סקס שהתנפח וגדל לממדים מסוכנים. בשקט בשקט, מאחורי דלת סגורה בלילות לבנים, הוא התוודע לעולם חדש ומרתק שסקרן אותו בתחילה אך לאחר מכן, כך הסתבר, סחף אותו באופן טוטאלי. עולם הכאב והשליטה, משחקם של האדונים והמשרתות.

   

  הוא התנסה פעם או פעמיים והתמכר לתחושת השליטה

  הוא גילה בעצמו חשקים רדומים שבהינף מקש התעוררו לחיים, בתוככי אתרים שנפרשו בפניו, פתחו לו צוהר למשהו חבוי שכנראה שכן בתוכו כל השנים. הוא התנסה פעם או פעמיים והתמכר לתחושת השליטה שנלוותה לשעות אותן בילה עם נשים נשלטות. הכוח הניתן לפתע בידיו הציף אותו בשכרון חושים שלא חש מימיו. הוא התיישב על כסא קרוסלה שהחלה להסתחרר בסחרור שהיה חזק מדי לעולם הרגוע והזוגי שלו, ותוך כדי כך יצר תהום עמוקה אליה נשאב עמוק פנימה.

   

  לילה אחד גורלי, בו חגגנו כמה חברות יום הולדת במלון ספא בצפון הארץ באווירה נינוחה ושמחה, הספיק כדי לזרוע הרס בעולמה השברירי. הוא הזמין לביתם הריק בחורה שהכיר בעולם החדש והמסעיר. היו ביניהם הסכמה הדדית, מגבלות וחוקים שנקבעו מראש, וכמובן גם מילת ביטחון שתאפשר להם לעצור את המשחק או להוריד את רמת הקושי אם כואב מדי. איפשהו באמצע הדרך, משהו השתבש, והגרסאות של שניהם נפרדו לשני כיוונים שונים. הוא טען שהוא פעל על פי הכללים. היא טענה שגם לאחר שנאמרה מילת הביטחון הוא לא עצר, מה שעל פי החוק מוגדר כאונס.

   

  ישבנו באותו ערב מקולל על הספה בבית אמה, עם כוס תה ביד, ים של דמעות ועוּבר בבטן. "אני כאילו לא מכירה אותו עכשיו, אבל אני כן מכירה אותו, ואני בטוחה שהוא לא אנס אותה או עשה משהו שהיא לא רצתה בו", אמרה. אף על פי שנשמתה נקרעה לגזרים, היא קיבלה החלטה לעמוד מאחוריו, לתמוך בו ולעזור לו לצאת מהבוץ אליו הכניס את עצמו. היא האמינה בחפותו, ורק ביקשה גושפנקא לכך בדמות בדיקת פוליגרף שתאשש טענותיו. בבדיקה הוא נמצא דובר אמת.

   

  היא הוציאה את כל חסכונותיהם שנועדו לרכישת דירה ושכרה את שירותיו של עורך דין ידוע. בסופו של תהליך ארוך ומייגע החליטה הפרקליטות שלא להעמידו לדין בשל ראיות נוספות שהצטברו, כולל עימות עם המתלוננת, שנטה לטובתו.

   

  היא לא הסכימה להחזיר אותו לאחר מכן אל חייה. את הגט קיבלה כשהיתה כבר בהריון מתקדם.

   

  הוא מצא לו חיים חדשים בתוך קהילה חדשה. היא איבדה את התמימות, אבל זכתה גם בדבר הכי תמים עלי אדמות, תינוקת.

   

  *הסיפור אמיתי ונכתב מנקודת מבטה של האשה הנבגדת ולא של המתלוננת, אותה איני מכירה. אין בדברים משום ביקורת על קהילת ה- BDSM

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הוא הזמין לביתם הריק בחורה שהכיר בעולם החדש והמסעיר
  צילום: ויז'ואל פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים