שתף קטע נבחר

לקנות בגדי מעצבים ולתרום למי שבאמת צריכים

רוצים בגדי מעצבים במחירים מוזלים? הבזאר "מתלבשות על זה" מציע בדיוק את זה ועם ערך מוסף: כל ההכנסות קודש לנפגעי תקיפה מינית. שלוש בלוגריות אופנה התנדבו להדגים מה בדיוק יהיה שם ולמה כדאי לכם לבוא, לקבל ולתת

מסורת בזאר "מתלבשות על זה" חוזרת גם השנה בפעם השביעית ברציפות. בסוף השבוע הקרוב, 25-26 בדצמבר, בגני התערוכה, יתאחדו כ-400 מעצבים ומעצבות מהמובילים בישראל, אשר נרתמו למאמץ ותרמו פריטים בעיצובם לטובת הבזאר. התוצאה: מגוון רחב של פריטי לבוש לכל גיל ולכל מידה, ובסך הכל מעל 25,000 פרטי לבוש, הנעלה, תכשיטים, ספרים, דיסקים שיוצעו לציבור המבקרים במחירים אטרקטיביים במיוחד. כל ההכנסות קודש למרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

עפר יגר, דר משיח ושלי פלג שבימים רגילים הן בלוגריות אופנה התנדבו להפוך לדוגמניות ובכתבת הוידאו שלפניכם הן מציגות כמה מפריטי המעצבים שאפשר להשיג בבזאר. צפו ותגיעו לביתן 16 בגני התערוכה: שישי 10:00-18:00; שבת 10:00-20:00.

 


מימין לשמאל: דר משיח (בשמלה שחורה של המעצבת "אמה"), שלי פלג, (בשמלה של המעצבת "ליה", תכשיטים של GB, קארדיגן של קארין A) ועפר יגר (בשמלה של המעצבת "ליה").


שמלה של סיגל דקל, להשיג ב"מתלבשות על זה" (צילום: עדו לביא)


שמלת מעיל של רונן חן. להשיג ב"בזאר מתלבשות על זה" (צילום: גיא כושי)


שמלת קימונו של "קאלה". להשיג ב"בזאר מתלבשות על זה" (צילום: ניר יפה)

 

בנוסף לגיוס הכספים, שיתוף הפעולה בין המרכז לנפגעות תקיפה מינית ומעצבי האופנה הישראליים נועד להעלאת נושא האלימות המינית לסדר היום הציבורי ושבירת קשר השתיקה סביבו. למרכז הסיוע בתל אביב, שחרת על דגלו את הסיסמה "את/ה לא לבד", למעלה מ- 12,000 פניות של נשים, גברים, נערות ונערים נפגעות/י תקיפה מינית ובני משפחותיהם. במרכז מקווים עתה שבנות ישראל חובבות האופנה יירתמו למאמץ החשוב ויהפכו מעשה טריוויאלי ויומיומי כמו רכישת בגד למעשה של הזדהות עם המאבק נגד אלימות מינית באשר היא. 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלי פלג ועפר יגר. בלוגריות בהתנדבות
צילום: שי פילוסוף
עפר יגר, בלוג "קאפ קייקס"
צילום: שי פילוסוף
דר משיח, בלוג "אפונה"
צילום: שי פילוסוף
שלי פלג, בלוג "אוסף פרטי"
צילום: שי פילוסוף
צילום: אמיר יהל
שמלה של טום סלמה
צילום: אמיר יהל
חולצה של סאקס
צילום: לירון אראל
לאשה בפייסבוק
מומלצים