שתף קטע נבחר

המכשיר החכם שמכבה את מכשירי החשמל

האם אתם נוטים לשכוח את האורות בבית פתוחים או נרדמים לפעמים עם מפזר החום? הכירו את בלינק - הברקה קטנה וירוקה שמכבה באופן אטומטי את מכשירי החשמל ועוזרת לנו לזכור, שלא לשכוח לסגור את האור

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לבזבוז של חשמל היא השארת תאורה ומכשירי חשמל שונים דלוקים במהלך היום. לחטא השכחה הזה יש גם מחיר סביבתי וגם תרומה מיותרת להפליא לתפיחת חשבון החשמל שלנו.

 

 

אז איך אפשר לזכור שלא לשכוח לסגור את האור? אפשר להיעזר בהברקה הירוקה ששמה בלינק (BLINK) - מכשיר קטן וחכם שמכבה את מכשירי החשמל ששכחנו דולקים. המוצר הוצג לראשונה על ידי המעצבת האמריקאית שרה שייבל בתחרות "הגאדג'טים הירוקים" שהתקיימה בניו יורק בשנה שעברה.


איך הבלינק עובד?

הבלינק הוא שקע חיצוני המתחבר לכל שקע רגיל. בראשו קבועה "עין" קטנה ובתוכה תאים פוטו וולטאים. כאשר מתג הבלינק חש באור שמש טבעי באמצעות חיישן אינפרא אדום, הוא מכבה באופן אוטומטי את המכשיר החשמלי המחובר לשקע.

 

הבלינק כולל "צוואר" גמיש ואלסטי שמאפשר לכוון בקלות את העין לעבר המקור שממנו עתיד לבוא אור השמש. בנוסף הוא כולל מנגנון כיוונון שמאפשר להתאים את מידת הרגישות שבה יפעל המכשיר: החל מרגישות גבוהה לקרן שמש קטנה, ועד לרגישות לאור שמש חזק בלבד.

 

האינדקס הירוק

ילדים ירוקים

ילדים ירוקים

מתנה ירוקה

מתנה ירוקה

טיפוח אורגני

טיפוח אורגני

משלוחים אורגניים

משלוחים אורגניים

תיירות אקולוגית

תיירות אקולוגית

גינה אורגנית

גינה אורגנית

הבלינק יכול להיות פתרון יעיל למי שמשאיר אורות ביטחון בבית ובחצר, למי שמשאיר מנורת לילה קטנה עבור הילדים וגם עבור מי שהולך לישון בלילה קר עם מפזר חום או סתם נרדם עם הרדיו דלוק. כשלא רוצים שהוא יפעל, פשוט סוגרים את העין הקבועה בבלינק וכך מנטרלים את פעולתו.

 

חסרונו של המכשיר טמון בעובדה, שהוא מתאים רק למקרים שיש מקור של אור טבעי בבית והתריסים אינם מוגפים. בנוסף, הוא מתאים רק למכשירי חשמל המחוברים לשקע ואינו נותן מענה למנורות רגילות המופעלות על ידי מתג ושנפוצות יותר בישראל.

 

מחפשים מוצרים ירוקים? מיטב המוצרים והשירותים הירוקים בישראל מחכים לכם באינדקס העסקים הירוקים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בלינק
באדיבות אתרgreenergadgets.com
מומלצים