שתף קטע נבחר

האדמו"ר ממליץ: רוקדים עם חסידים

יהודה שנפס מחזיר את הכבוד לצעד החסידי, כוכבי ה-NBA עם ברכות לחנוכה, תיאוריית דרווין של אמנון יצחק ואיך נראה הרמב"ם? כל זאת ועוד אצל האדמו"ר של האינטרנט

הדוקטור המרקד

יהודה שנפס הוא ד"ר למתמטיקה ומחשבים,מרצה לשעבר בתחום וכעת מפתח תוכנה ואלגוריתמים. שנפס גילה באופן מפתיע שבשמחות קלטות והופעות יהודיות ובכלל, נפקד מקום הריקוד החסידי והאותנטי הסוחף והמיוחד. התוצאה היא "מבול" של סרטונים שמנוקזים לאתר אחד ענק, וכתב חילוני אחד שיעשה את דרכו לבית משפחת שנפס במושב גמזו בשבוע הבא, בלי נדר, כדי ללמוד כמה צעדים. אז בינתיים כמה טעימות נוספות כמו צלילי "דרבוקה" , זה מר פריד על סטרואידים  וזה כבר במירון על מדים יצוגיים.

 

כיצד נראה הרמב"ם

הלל גרשוני חד חידה: כיצד נראה באמת הרמב"ם? אני חשבתי לתומי שכך, אבל באתר הבא "משנה תורה" טוענים שממש לא, ומציגים כמה תיאוריות מעניינות ביותר. ומה אתם חושבים?

 

מהאיסלאם ליהדות

הרבה מאוד כתבות מגיעות למייל האדמו"ר של האינטרנט, ואני שמח לפרסם את זו. הכתיבה הלא משוכתבת והזורמת, הסיפור הזה שבאמת מעיד על אירוע שעבר על הבחור שכל חייו היה בטוח כי הוא מוסלמי ופתאום גילה את הדת ועדיין לא הוקיעו אותו או החרימו אותו.

 

יומנו של הרב קוק 

יעל לב יצרה אתר על סיפרו החשוב של הרב קוק זצ"ל. וזאת עשתה היא מספרת למדור שמשום שאין עליו שום חומר ברשת בפרטי פרטים. בספר "חדריו" פרקים אישיים מיומנו של הרב, מגלה את הלך הרוח של הרב ופתיחותו לאנושות כולה.  ויש אפילו קליפ חביב בנושא.

 

הבלוג של צוות חב"ד "95"

צוות חב"ד "95" תש"ע: שוקי, רותם, יעקב, יענקי, לוי ופיני מבית משיח 770 ברוקלין ניו יורק ביקשו שאפרסם את הבלוג המקסים שלהם – אז קבלו אותם, ואנא שימרו על עצמכם שם מהקור העז וסופות השלגים.

 

לא רק כספי

נכון העברנו את החנוכייה חזרה למשמרת עד השנה הבאה, אבל יניב שלח קובץ ברכות כה מחמם לב של "כוכבי" ה-NBA בארה"ב שלא יכולנו לסרב. אגב הבחור שערך הפיק ויזם את הסרטון עשה זאת גם בשנה שעברה - מה שמעיד שמצווה גוררת מצווה – להזכיר לשחקנים האלה שלא רק את חג המולד חוגגים בימים אלה.

 

המפץ הגדול של אמנון יצחק 

ולסיום שולח יוני מור את ההרצאה המעניינת הזו ( והשנויה במחלוקת מן הסתם) של הרב אמנון יצחק המתייחס לבורא עולם, תיאורית המפץ הגדול של הוקינס, וכמובן תיאורות האבולוציה של דארווין. עשר דקות של עונג צרוף לדעתי גם אם אתם חולקים עליו.

 

מור מהאדמו"ר

אם יש לכם דברים מעניינים על יהדות מהרשת, שלחו לאדמו"ר דרך - admor.ynet@gmail.com. וכאן תמצאו את כל הטורים של "האדמו"ר של האינטרנט".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דרווין. גרסת אמנון יצחק
עטיפת ספר
הרב קוק. פרקים אישיים
באדיבות ארכיון "בית הרב"
מומלצים