שתף קטע נבחר

השערים האהובים ביותר של העשור

מה חושבות בר רפאלי, נינט טייב, אסתי גינזבורג, גלית גוטמן ונועה תשבי על כך שאתם בחרתם את השערים שלהן כשערי לאשה האהובים ביותר של העשור?

עשר שנים, ובכל שבוע יוצא גיליון. כלומר, בתקופה של עשור היו 520 שערים. מתוכם בחרנו את החמישים שזכו לאהדת הקהל, אלו שנמכרו היטב ושקיבלנו עליהם הכי הרבה תגובות. את השערים האלה הצגנו כאן וביקשנו מכם, הקוראים, לבחור את האהובים עליכם במיוחד. השערים שקיבלו את מספר הנקודות הגבוה ביותר מרכיבים את השער של הגיליון הנוכחי (לא לפי סדר הבחירה). לפניכם 8 השערים האהובים ביותר ותגובות בלעדיות של כוכבות השערים. 

 

מקום 1 - השער האהוב ביותר של העשור החולף


שער לאשה מתאריך 9.4.2006 (צילום: אייל נבו)

 

בר רפאלי מסרה: "איזה יופי! זה מאוד מחמיא לי ומאוד משמח אותי. תודה רבה לכל מי שבחר בשער שלי!"

 

אורנה ננר, העורכת הראשית של מגזין "לאשה": "גם אנחנו חשבנו שהשער הזה הוא אחד היפים שהוצאנו תחת ידינו ומתברר שהקהל הסכים איתנו. זהו שער עם איכות של פוסטר. הגיליון כל כך יפה ומבוקש, שכל פעם שמישהו נכנס אליי לחדר הוא מבקש אותו, אני לא בטוחה שנשארנו לנו עותקים ממנו".

 

מקום שני: נינט


נינט על שער לאשה מתאריך 17.9.2006  (צילום: עדו לביא)

 

נינט בתגובה: "עברו כבר 3 שנים מאז אותו שער, כל כך הרבה דברים נפלאים קרו לי מאז. מרגש להיזכר ביום הצילום הזה. אני מודה לכם, הקהל, על בחירתכם בי".

  

אורנה ננר, עורכת לאשה מוסיפה: "הגיליון עם השער של נינט ממש נחטף מן הדוכנים וכעבור יומיים לא נשארו עותקים ממנו, זה היה מקרה חד פעמי, ממש. אני חושבת שזה קרה כי נינט זכתה אז לאהבה גורפת, מקיר אל קיר, והצליחה להגיע לכל לב. לנינט יש את הסוד של הכוכבים הגדולים: היא כובשת, מגיעה ללב של האנשים. אני אגב בטוחה שהיא תחזור למעמד הזה, יש לה איכויות של כוכבת אמיתית".

 

מקום שלישי: יעל בר זוהר


יעל בר זוהר על שער לאשה 16.6.2008 (צילום: אייל נבו)

 

יעל בר זוהר בתגובה: "התרגשתי מאוד על הבחירה, אני תמיד שמחה להצטלם לשערים במגזין "לאשה", כי בעיתון תמיד דואגים לקחת את אנשי המקצוע הכי טובים המאפשרים להגיע לתוצאה טובה. הבחירה מאוד מרגשת אותי ואני רוצה לאמר תודה לכל הנשים המפרגנות שאהבו את השער. כן ירבו שערים מוצלחים".

 

אורנה ננר מוסיפה: "אני מאוד אוהבת את השער הזה, כי יעל נראית בו טבעית, עם הנמשים שלה ובלי פוטושופ - היא פשוט יפהפיה".

 

מקום רביעי, בר רפאלי (כן, שוב)


בר רפאלי על שער לאשה 5.4.2009  (צילום: סטפנו מורו, "קלוז אפ" מילאנו)

 

אורנה ננר מוסיפה: "להגיע פעמיים בתוך 8 מקומות, זה הישג שאין שני לו, זו בר במיטבה!"

 

מקום 5: אסתי גינזבורג


אסתי גיזנבורג על שער לאשה 29.9.2009 (צילום: עדו לביא)

 

גינזבורג בתגובה: "השער הראשון שקיבלתי בקריירה שלי היא שער במגזין "לאשה". השער שנבחר הוא החמישי בקריירה שלי ואני שמחה מאוד על הבחירה. תודה!"

 

מקום 6: גלית גוטמן


גלית גוטמן עם בתה התינוקת שירה 17.4.2000 (צילום: יקי הלפרין)

 

גוטמן: "אני זוכרת שהתלבטתי אם לעשות את השער הזה, כי עד אז לא היה נהוג להצטלם כך עם תינוקות. בסופו של דבר החלטתי לעשות את זה כי חשבתי שזו תהיה מזכרת מקסימה וחשובה בשביל הילדה שלי, שירה. כשהתמונה צולמה היא הייתה בת חודש וחצי וכל הזמן נרדמה על הסט והיינו צריכים לחכות שהיא תתעורר. לדעתי, מעולם צלם אופנה לא חיכה כל כך הרבה לדוגמנית, היא ממש קיבלה יחס מועדף. בדיעבד, אני מאוד שמחה שעשיתי את זה וכיף לראות את השער גם עכשיו. הבחירה של הקוראים משמחת ומרגשת אותי מאוד!"

 

מקום 7: נועה תשבי


נועה תשבי על שער לאשה 30.6.2008 (צילום: עדו לביא)

 

תשבי נזכרת שהיא הצטלמה לשער כמה ימים לפני חתונה המתוקשרת עם אנדרו ג'י. "מכל השערים שעשיתי, זהו אחד הפייבוריטים שלי", היא אומרת. "השער הזה לעולם יזכיר לי את ערב החתונה שלי, כי הוא התפרסם מייד לאחר החתונה. לפני שהוא התפרסם הייתי כל כך נרגשת ולחוצה... אני כל כך שמחה שקוראי מגזין "לאשה" אהבו את התוצאה כמוני, תודה רבה לכם!"

  

מקום 8: עפרה חזה ז"ל


עפרה חזה על שער לאשה 28.2.2000 (צילום: ששון משה)

 

ועוד אחד: השער שפתח את השער לאגם רודברג 


אגם רודברג בשער הראשון שלה בקריירה בכלל וב"לאשה"בפרט 6.1.2003 (צילום: עמירם בן ישי)

 

אורנה ננר: "השער של אגם רודברג, שנמצא ברשימת 50 השערים האהובים של העשור, הוא אחד משערים רבים שפרצו את הדרך לדוגמניות אלמוניות. השער של שרון גניש, למשל, היה יריית הפתיחה לקריירה בחו"ל".

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בר רפאלי. פעמיים בשמיניית השערים האהובים של העשור
נינט. הפרש זעיר בין המקום הראשון לשני
יעל בר זוהר. טבעית, בלי פוטושופ ופשוט יפהפיה
לאשה בפייסבוק
מומלצים