שתף קטע נבחר

דנקנר לעיני: שופרסל תמצא פתרון לסדרנים

בעל השליטה בקבוצת IDB נענה לבקשת יו"ר ההסתדרות עופר עיני: שופרסל תאפשר לספקים המעוניינים בכך להמשיך להפעיל מערך סדרנות משלהם בחנויות הרשת בחצי השנה הקרובה

בשורה לאלפי הסדרנים ברשת השופרסל שעמדו לאבד את עבודתם. נוחי דנקנר, יו"ר קבוצת IDB, הנחה את קבוצת שופרסל למצוא "פתרון ראוי" לעובדים במהלך העברת הסדרנות מהספקים לרשת. זאת, בעקבות פנייתו של עופר עיני, יו"ר ההסתדרות, לפעול למניעת פגיעה בעובדים.

 

 

במשך שנים נחשבו הסדרניות לחוד החנית של החברות השונות ודאגו כל הזמן שהסחורה של החברות שהן מייצגות תבלוט במדפים ולא תחסר. באחרונה החליטה רשת שופרסל כי היא אינה מעוניינת שסדרניות שאינן עובדות שלה יעבדו בסניפי הרשת. כתוצאה מכך צפויות כ-1,500 סדרניות להיות מפוטרות.

 

בעקבות הנחייתו של דנקנר הודיעה ביום ד' שופרסל כי תאפשר לספקים המעוניינים בכך להמשיך להפעיל מערך סדרנות משלהם בחנויות הרשת בחצי השנה הקרובה. עוד הודיעה שופרסל כי תקלוט בסניפי הרשת חלק ניכר מהסדרניות והסדרנים ותשלב את כל הנקלטים במסגרת ההסכם הקיבוצי החל על כל עובדי שופרסל, שההסתדרות הינה צד לו.

 

במהלך חצי השנה הקרובה יתבקשו הספקים לפעול למציאת סידור לאותם מעובדיהם שלא יקלטו במסגרת הסדרנות העצמית בשופרסל.  

 

יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, הודה לנוחי דנקנר על שגילה רגישות חברתית ואמר כי "אני מקווה כי במהלך חצי השנה הקרובה כל הצדדים הנוגעים בדבר יעשו את כל שביכולתם כדי שהסדרניות והסדרנים לא יוותרו ללא פרנסה".


פורסם לראשונה 23/12/2009 20:29

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
נוחי דנקנר
צילום: יריב כץ
צילום: ארז ארליכמן
עופר עיני מזכ"ל הסתדרות עובדי המדינה
צילום: ארז ארליכמן
שופרסל ביג
מומלצים