שתף קטע נבחר

את מעידה שאת "נראית טוב". מה זה אומר?

סביר להניח שאת נראית טוב בעיני אמא שלך, נחמדה לכלב שלך, ומצחיקה בעיקר את עצמך. למה שמישהו יכתוב על עצמו משהו רע? למרבה השמחה, נותר דבר אובייקטיבי אחד. התמונה. עד מחר תוכלי לנסות למכור לי שאת אחותה האבודה של אנג'לינה ג'ולי, כשבתצלום את נראית כמו אקסל רוז ביום רע

נאלצתי להכיר בעובדה שהצבא כבר לא פוטנציאל לגיטימי בשביל להכיר בחורות (בקושי זוכר את המספר האישי), שהאוניברסיטה עמוסה לעייפה בבחורות עייפות (ולרוב, תפוסות), ושלכל הידידות שלי אזלה הסבלנות ואזל מלאי החברות הפנויות (ובינינו, הרי הייתי מעדיף את הידידות עצמן, אלמלא היו גם אלה לא זמינות מטעמים שונים). אז כשחושך, ולילה, ומשעמם, נותר רק לפנות, אולי מתוך תחושה קלה של ייאוש, לאתר ההיכרויות.

 

ההתחבטות הראשונית חולפת, אבל השאלות הפרקטיות לא בקלות עוברות. האם לחשוף את השם האמיתי? למה כן? למה לא? רגע, ולשים תמונה? באינטרנט? אללי, ומה אם יראו אותי כולם? אתמול היה נדמה לי שהבחור שמפעיל את השטיפת מכוניות הסתכל עליי בעין עקומה, יכול להיות שהוא כבר מזהה אותי? מתמונה שעוד לא העליתי? אבוי. רגע, אני בכלל לא בקטע של בחורים, אבל אולי הוא כן? ואולי גם אני כן???

 

אאאאההההה, כל כך הרבה שאלות! בסך הכל רציתי למצוא בחורה נחמדה. למה דווקא את החתולים מחלקים חופשי-חופשי בצער בעלי חיים, אבל את הבחורות הנחמדות לא? בקיצור, זהו, התקף החרדה כמעט נגמר, אני אשים תמונה, רק שלא יחשבו שאני צולע ומגמגם. קדימה, עכשיו מה עושים?

 

אין להן רשימת מכולת, אבל...

אני בחור חביב, ואני לא רוצה לאכזב את הקליינטורה באתר. אז ראשית חוכמה אני בודק האם אני עומד בדרישות של בנות המין היפה, ואלה כלל לא פשוטות. הראשונה רוצה חכם, שרמנטי, שיודע לפנק, ואילו אחרת חושקת בגבוה, שרירי עם תלתלים (לא על החזה, היא מדגישה, ואני ממשיך בחיפושיי.

 

בסך הכל, רוב הבחורות פתוחות לכך שאולי נסיך החלומות יגיע דווקא על סוסיתא לבנה. חלקן, לעומת זאת, מציבות חסמים משונים על ימין ועל שמאל. "אם אתם מעל גיל 45, תחסכו את ההודעה" – נשמע סביר בעיניי. "לא מישהו שנועל קרוקס" – אוקיי, אולי יש לה חוש אסתטיקה מפותח מאוד. "לא רוצה מהנדס ביוטק" – מה? אז בסדר, אז מהנדס ביוטק אחד שיצאת איתו לא התקשר יום אחר כך, וגם לא אף פעם, אז מה ניתן ללמוד מזה? תהליך הסקת המסקנות של חלק, כך מסתבר, פוסל מיד את תחום העיסוק. בהמשך ראיתי גם פרופילים של בחורות עם דֶנְטִיסְטופוביה, פְסִיכוֹלוֹגופוביה, והמקרה הקשה ביותר שמצאתי, מוֹכֵרְנָעַלַיִימופוביה.

 

עוד אני מהרהר בכך, ולפתע אני מבחין בדבר חדש ומעניין. מדובר בשדה הטקסטואלי שבו עונים על השאלה "מהי אהבה בשבילך?". רבותיי, מדובר בתמונות קשות. אך אולי טוב שכך, כי לפתע מתאפשר לי לסנן במהירות. אולי טיפה הגזמת, סיגל, כשרשמת שאהבה היא "כל מה שיש בעולם, הדבר הכי חשוב, בלי זה אין לי חיים"? ומה לגבי הגברת שסבורה שאהבה היא "מה שגורם לעולם להסתובב, קובי כהן תישרף שעזבת אותי מניאק"? אולי גם היא לא נמצאת במקום שלי עדיין.

 

אני רגוע יותר, נינוח. אה, ואני לא משחק משחקים. ברור, זה הכי גרוע, ככה נראה. כולן רוצות בחור "שלא משחק משחקים, רציני, ויודע מה הוא רוצה". בעצם, זה שלוש פעמים אותו דבר. סימן שזה חשוב. הבנתי את הלקח, זרקתי את הפלייסטיישן מהחלון, וסוף כל סוף אני מוכן לקשר אמיץ ואמיתי. אבל מה לגבי הבנות?

 

אין הנחתומות מעידות על עיסתן

אז קודם כל, אני חשדן. בחורה שמעידה על עצמה שהיא נראית טוב, נחמדה ומצחיקה, מה זה בדיוק אומר? סביר להניח שהיא נראית טוב בעיני אמא שלה, נחמדה לכלב שלה, ומצחיקה בעיקר את עצמה. למה שמישהו יכתוב על עצמו משהו רע? איך אפשר לדעת ככה משהו? האתר שאליו נרשמתי אף הגדיל לעשות והציב קטיגוריות (מראה חיצוני, בטחון עצמי, וכיוצא באלה), ובכל אחת נדרשות הבחורות לבחור מתוך רשימה פרוזאית – גבוה, בינוני או נמוך. ואיזה פלא, בעודי תר אחרי אשתי לשעתיד, לא נתקלתי אפילו פעם אחת בבחורה הטוענת שהיא בעלת מראה חיצוני מתחת לממוצע וביטחון עצמי נמוך. הייתכן? האם כולן משקרות, או שמא דווקא כל אותן כונפות עם תסביך נחיתות דווקא להן קל מאוד למצוא זוגיות מוצלחת? האם נותרתי רק עם תחתית החבית – דוגמניות סלאש שחקניות עם תואר שלישי שמחפשות חנונים רגישים?

 

למרבה השמחה, נותר דבר אובייקטיבי אחד. התמונה. עד מחר תוכלי לנסות למכור לי שאת אחותה האבודה של אנג'לינה ג'ולי, כשבתצלום את נראית יותר כמו אקסל רוז ביום רע. אבל אז מגיע "עקרון המקסימום" וגומר את מעט האמינות שנשארה. כי חוק טבע הוא שלעולם, אבל לעולם, לא תפגוש בבית הקפה שבו קבעתם את הג'ינג'ית סטייל ג'סיקה ראביט שראית באתר, אלא שוב, כבר אמרנו, את אקסל רוז ביום רע. יש תמונות יותר טובות ויש תמונות פחות טובות, אבל כשזה מגיע לאתר היכרויות, כולן בוחרות את התמונה היחידה, מהזווית הנכונה, בבגדים המחמיאים, בחתונה של הבת-דודה, עם הפוש-אפ והפן, ועכשיו אתה מוזמן לחכות עד לחתונה הבאה, כי הבחורה הזו פשוט לא קיימת ביומיום. לכן, כדי לא להתאכזב, חשוב להפנים את "עקרון המקסימום" ולהבין שהתמונה שבפניכם היא הכי יפה מבין התמונות באלבום, כאילו היה כתוב עליה "להמחשה בלבד".

 

סוף דבר, הלילה עבר. דייטים רבים כבר נשכחו, אבל הפרופיל נשאר, והבחור נשאר. קצת יותר סרקסטי (כאילו לא היה מספיק קודם), אך שמח וטוב לו בחלקו ודייטים רבים עוד לפניו.

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
רבותיי, מדובר בתמונות קשות
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים