שתף קטע נבחר

"פיני גרשון המליץ על קטש כמחליפו בבולגריה"

עפ"י התקשורת הבולגרית, מאמן מכבי ת"א, שהיה אמור להתמנות לאחראי על פיתוח הצעירים, קיווה כי קטש או דרוקר יהיו יורשיו. לאחר שלא התייחסו להצעותיו, החליט שלא להמשיך בבולגריה

לפני פחות מחודשיים היה נדמה כי פיני גרשון יסייע לכדורסל בבולגריה להמשיך ולהתפתח, אם לא כמאמן נבחרת הבוגרים אז כאחראי ראשי על פיתוח שחקנים ומאמנים צעירים במדינה ועל נבחרות הגילאים. היום (ד') מתברר כי בולגריה היא כבר היסטוריה עבור מאמן מכבי תל אביב.

 

על פי פירסומים בתקשורת הבולגרית, כועס מאמן הנבחרת הבולגרית על נשיא התאחדות הכדורסל המקומית, מיכאיל מיחוב, שלא ענה לשיחותיו בתקופה האחרונה ולא נתן את הסכמתו לבקשותיו והמלצותיו של גרשון לגבי איוש תפקיד מאמן הנבחרת במקומו.


פיני גרשון. הודיע כי לא יוביל עוד את הכדורסל הבולגרי (אורן אהרוני)

 

המלצתו הראשונה של גרשון לגבי האיש שיהיה מחליפו היתה על פי התקשורת הבולגרית שרון דרוקר, אולם האחרון סרב כנראה בנימוס. לאחר מכן העלה גרשון את שמו של עודד קטש, אולם בבולגריה השתהו ולא הראו רצינות לגבי כל הנושא. היום הודיע המאמן הפגוע באופן רשמי כי לאחר שנתיים, לא יוביל עוד את הכדורסל הבולגרי.

 

"גרשון נעלב וממורמר", נכתב בתקשורת הבולגרית. "הוא זכה בחודש האחרון ליחס של זלזול ממיחוב, שרק לפני שנה חיפש אירוע מתאים להיות לידו ולחבק אותו לפני המצלמות".

 

עפ"י הפירסומים, התחייב מיחוב להחזיר לגרשון תשובה עד ה-20 בדצמבר, אולם לא עמד כלל במילתו, וכאמור אף לא ענה לשיחות ממנו. "מיחוב היה כנראה עסוק מכדי לענות לשיחה", האשימו בבולגריה. "במקום לברך אותו הם התעלמו ממנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פיני גרשון
צילום: אלי אלגרט
מומלצים