שתף קטע נבחר

NBA: גילברט ארינאס הושעה לזמן בלתי מוגבל

דייויד סטרן פרסם הודעה רשמית, לפיה: "התנהגותו של ארינאס לאורך זמן הובילה אותי למחשבה כי הוא לא ראוי לשחק בליגה"

לאחר אירועי חדר ההלבשה של גילברט ארינאס והוושינגטון וויזראדס, הודיעה הערב (ד') הנהלת ה-NBA כי השחקן מושעה ממשחק פעיל, לזמן בלתי מוגבל. זאת לאחר שאקדח טעון נמצא בארונו בחדר ההלבשה של הקבוצה.

 

 

"למרות שלא ברור האם מעשיו של ארינאס יצדיקו בסופו של דבר השעיה", מסר הקומישינר של הליגה דייויד סטרן, "ואולי הם יביאו לעונש חמור מכך, התנהגותו של ארינאס לאורך זמן הובילה אותי למחשבה כי הוא לא ראוי לשחק בליגה. לכן אני משעה אותו ללא הגבלת זמן, וללא קנס".


ארינאס. לא ראוי לשחק בליגה (צילום: רויטרס)

 

בנוסף, כנגד ארינאס עומדות עבירות פשע, שעשויות להביא אותו אל מאחורי סורג ובריח. בשל אחזקת ארבעה כלי נשק שונים שמצאו מאבטחי הקבוצה ב-21 בדצמבר, כוכבה של הוויזארדס עשוי למצוא עצמו בכלא לכחמש שנים.

 

כזכור, מקורות מתוך הקבוצה גילו כי הכל החל בעימות בין ארינאס לבין ג'באריס קריטרטון הצעיר, על רקע התערבות במשחק קלפים. ארינאס, כך התברר, היה חייב לקריטרטון כמה עשרות אלפי דולרים וסרב לשלם לו. בתגובה פלט השחקן הצעיר כי 'אם היה יכול, היה יורה לו בברכו'. גילברט החליט להשתעשע עם קריטרטון והחביא בארונית שלו לא פחות משלושה אקדחים, אחד מהם טעון, על מנת לאפשר לעמיתו לקבוצה לבחור באחד מהם ובכך כביכול, לסיים את הפרשייה בצורה הומוריסטית.

 

ארינאס נמצא במהלך עונתו השניה מתוך חוזה של שש שנים, על סך כולל של 111 מיליון דולר בבירת ארה"ב. כעת נראה כי הנהלת הקבוצה תעשה מאמצים לצאת מהחוזה, ואם מאמצים אלו יצלחו היא אף עשויה לצאת ב"מכירת חיסול" של מגוון שחקנים. לפני יומיים פרסם השחקן התנצלות רשמית, כשאמר: "בדיחה או לא, כעת אני מבין שמה שעשיתי זו טעות. לא הייתי צריך להביא את האקדחים, וכעת אני מבין שאין דבר כזה 'בדיחה' כשמדובר בנשק".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים